هوشمند سازی آزمایشگاه ها با قفل هوشمند

هوشمند سازی آزمایشگاه ها با قفل هوشمند

هوشمند سازی آزمایشگاه ها با قفل هوشمند

امروزه با افزایش محبوبیت ساختمان های مدرن، بسیاری از افراد ممکن است به فکر سرمایه گذاری برای خرید قفل های مدرن برای خانه های خود باشند. این سیستم‌های هوشمند از جدیدترین قفل های دیجیتالی استفاده می‌کنند که اصلی‌ترین آنها نرم‌افزار قابل نصب بر روی تلفن‌های همراه است. با استفاده از این ویژگی، مالک ساختمان یا نگهبان می تواند سیستم قفل درب را از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشد کنترل کند. اما از این قفل ها نه تنها در منازل بلکه در ادارات و مشاغل خصوصی نیز استفاده می شود. با نصب این قفل ها می توانید درب های دسترسی و درب های محفظه را به صورت دیجیتال متمرکز کنید. شما همچنین کنترل کاملی بر این دارید که به چه قسمت هایی از ساختمان دسترسی داشته باشند و چه زمانی می توانند به این محیط دسترسی داشته باشند. این ویژگی به ویژه در آزمایشگاه هایی با مناطق محدود و بحرانی که توسط حمل و نقل عمومی و کارمندان خاص محدود شده اند مفید است.

چرا ایمنی در آزمایشگاه ها اولویت دارد؟

  • آزمایشگاه ها باید تحت بررسی امنیتی قرار گیرند.
  • یک سیستم امنیتی خوب می تواند خطراتی مانند سرقت یا تخریب تجهیزات ارزشمند، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی، ورود یا قرار گرفتن تصادفی یا تصادفی با مواد خطرناک و به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار توسط افراد مختلف را کاهش دهد. اگرچه نوع و دامنه سیستم امنیتی انتخاب شده برای این شرکت ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. شامل مقدار و ارزش مواد و تجهیزات تاریخچه سرقت در آزمایشگاه یا اماکن مجاور و الزامات تعیین شده توسط مقامات قانونی. اما در هر صورت قفل هوشمند باید یکی از اجزای این سیستم امنیتی باشد.
  • استفاده از قفل های حساس به مدیران آزمایشگاه این امکان را می دهد تا از بخش ها و قسمت های حساس ساختمان در برابر خطر محافظت کنند. و کنترل بیشتر بر حرکت کارکنان و مشتریان.

 

 

              

 

مزایای قفل هوشمند برای آزمایشگاه ها

به عنوان مدیر یک مجموعه آزمایشگاهی با نصب قفل هوشمند در ورودی ساختمان و درب هر واحد می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

دسترسی آسان، سریع و ایمن

گم شدن کلیدهای درب ساختمان خود را با سیستم قفل هوشمند فراموش کنید. این سیستم به این معنا که روی سر ما چاپ می شود نیازی به کلید ندارد و برای هر عضو و کارمندی که باید در یک واحد کار کنند نیازی به ایجاد کلید اضافی نیست. بسته به روش قفل، کافی است برای هر کارمند مجاز یک پین کد منحصر به فرد تعریف شود و یا اثر انگشت وی در سیستم ثبت شود.

قابلیت کنترل از راه دور

تصور کنید هر کجا که هستید بتوانید مدیر آزمایشگاه باشید. همه چیز را در آزمایشگاه از تلفن همراه خود کنترل کنید. برای اکثر سیستم های قفل هوشمند، باز و بسته شدن قفل از راه دور بدون استفاده از کلید دیجیتال امکان پذیر است. علاوه بر این نرم افزاری که برای این منظور بر روی گوشی خود نصب کرده اید دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که به شما در مدیریت بهتر آن کمک می کند. برای مثال در برخی از این محصولات امکان ثبت اطلاعات افرادی که قفل را باز و بسته کرده اند وجود دارد.

اعلان های مهم را در گوشی خود دریافت کنید

یکی دیگر از ویژگی های عالی قفل های هوشمند این است که بسیاری از آنها می توانند هشدارها و اعلان های مهم را مستقیماً به تلفن همراه مدیر ارسال کنند. بگذریم که نگهبان آزمایشگاه هنگام خروج از محل کارش فراموش کرده در را قفل کند. اگر تنظیمات قابل توجهی در نرم افزار اعمال شود. در این صورت سیستم می تواند به شما اطلاع دهد که درب آزمایشگاه باز است. اگر شما از آن دسته مدیران حساسی هستید که برای آنها کنترل بیشتر بر امور در محل کارتان بسیار مهم است. این ویژگی می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

کاهش هزینه

خرید کلید هوشمند می تواند در مرحله اول هزینه زیادی برای شما داشته باشد و هزینه تجهیز ساختمان را افزایش دهد. اما پس از نصب، این سیستم نقش بسزایی در کاهش هزینه های کلی آزمایشگاه دارد. برای مثال نصب قفل هوشمند بر روی درب ساختمان دیگر، کلید ندارد. بنابراین، نیازی به ایجاد یک کلید اضافی برای هر کارمند ندارید و در صورت گم شدن کلید اصلی، نیازی به تعویض کلید اصلی ندارید. تمامی تنظیمات امنیتی مربوط به کد دسترسی از طریق نرم افزار با چند کلیک ساده انجام می شود و در صورت مواجه شدن با رمز عبور کلید; می توانید بدون پرداخت هزینه دسترسی به رمزهای عبور قدیمی را مسدود کرده و در عرض چند ثانیه رمز عبور جدیدی برای سیستم تعیین کنید.

صدور مجوز ورود برای افراد از راه دور

اگر نگهبان به هر دلیلی یک روز مرخصی داشته باشد یا دیر سر کار بیاید. به عنوان یک مدیر، می توانید یک پین موقت برای هر کارمند ایجاد کنید تا وارد سیستم شوید و به آنها ارسال کنید. برای استفاده از این ویژگی حتی لازم نیست آنجا باشید. به این ترتیب تاخیر نگهبان نمی تواند در آزمایشگاه آشفتگی ایجاد کند و کار را مختل کند.

امنیت بیشتر

قفل های مکانیکی به راحتی شکسته می شوند و سیلندرهای آن ها برای سارقان حرفه ای سخت و بدون پیچیدگی است. اما با نصب قفل هوشمند و راه اندازی سیستم ورود بدون کلید در آزمایشگاه، ورود دزدان به داخل آن دشوارتر می شود. زیرا تنها با چند ضربه چکش یا هر چیز دیگری مانند پیچ ​​گوشتی نمی توانند این نوع قفل را به راحتی بشکنند. یکی دیگر از مزیت های این قفل ها قابلیت بستن و باز کردن زبانه با اپلیکیشن هوشمند است. به این معنی که هرگونه دستکاری در قفل از طریق سیستم وای فای به صورت اعلان نرم افزاری به مدیریت گزارش می شود و زنگ هشدار به صدا در می آید. بنابراین سارقان زمان کافی برای دستکاری این قفل ها را ندارند و حتی با سیستم اطلاع رسانی هوشمند خود نیز نمی توانند مخفیانه و بی سر و صدا این کار را انجام دهند.

               

 

قابل نصب بر روی انواع درب

خوبی این محصولات این است که تعداد زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام برای انواع درب مناسب هستند. در بازار می توانید یک مدل کمدی از قفل هوشمند برای آزمایشگاه های دیگر مانند کابینت و کمد پیدا کنید. قفل های هوشمند جدید قابل نصب بر روی درب های چوبی، فلزی و شیشه ای می باشد. امروزه یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی کسب و کارتان، اعم از خانه، اداره یا آزمایشگاه حرفه ای، استفاده از قفل هوشمند در درب های ورودی و درب های واحد و بخش های فردی است. این سیستم امنیتی کنترل کامل و بدون دردسر را فراهم می کند. این به شما امکان می دهد تا کسب و کار خود را بهتر و هدفمندتر مدیریت کنید.

همچنین با تجهیز ساختمان به این قفل در زمان صرفه جویی خواهید کرد. علاوه بر این، مدل‌های مختلف قفل دیجیتال مانند قفل درب از راه دور، قفل کارتی و غیره امکان یافتن قفل مناسب برای هر منطقه از محل کار شما را فراهم می‌کند. یا یک آپارتمان اگر با وجود تمام مزایای استفاده از قفل هوشمند در آزمایشگاه ها، هنوز در مورد خرید این محصول شک دارید، به این فکر کنید که نصب امنیت در ساختمان محل کار شما چقدر مهم است و چقدر می تواند برای جبران زمان از دست رفته کار انجام دهد. کاستن. افزایش بهره وری کارکنان                         

           

 

فروشگاه اینترنتی آی قفل

 

ارسال دیدگاه

    هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.