قوانین و مقررات آی قفل

قوانین و مقررات سایت

 • مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ آی قفل قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری آی قفل بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

  در راستای سیاست‌های مشتری محور آی قفل و به‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت آی قفل وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید از شما می‌شود. همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری در سو استفاده از سایت آی قفل توسط معدود فروشندگان متخلف خواهد شد.

  در این مقاله همه‌ی آنچه باید در مورد قوانین فروش در آی قفل بدانید به تفصیل ذکر شده و در صورت نیاز به روزرسانی خواهد شد.

فروش کالای غیر اصل

 • شرحفروش کالای غیر اصل بدون نشان «کالای غیر اصل» در آی قفل اکیدا ممنوع است.

  اگر محصول به گونه‌ای تولید شده باشد که کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید؛ مانند سایت اصلی برند یا شرکت‌های وارد کننده‌/تولید کننده‌ی قانونی معرفی شده است را در ذهن مشتری تداعی کند ولی توسط تولیدکنندگان اصلی ساخته نشده باشد (درصورتی‌که حتی برند کالا روی سایت متفرقه درج شده باشد)، کالا باعنوان «غیراصل» شناخته می‌شود.

  همچنین در سایت آی قفل اگر در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده، برند اصلی کالا ذکر شده باشد ولی کالای فروخته شده با نمونه‌ی اصلی کالا مغایر باشد، کالای مورد نظر غیر اصل شناخته شده و امکان فروش این نوع از محصولات در فروشگاه اینترنتی آی قفل وجود ندارد.

فروش کالای قاچاق و ممنوعه

 • فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه ممنوع است.

لغو سفارش مشتری

 • کنسل کردن و عودت طبق برسی کارشناسان آی قفل تایید یا رد می شود و خریدار فقط میتواند درخواست خود را در اینجا ثبت کند

قیمت گذاری

 • به دلیل عدم ثبات قیمت پس از خرید در صورت بالا رفتن قیمت کالا کارشناسان آی قفل با شما تماس گرفته و فاکتور خرید مجدد صادر میشود