دنیای جذاب جالباسی تو کار و انواع آن

دنیای جذاب جالباسی تو کار و انواع آن

دنیای جذاب جالباسی تو کار و انواع آن

جالباسی تو کار

دنیای جدید دکوراسیون شرایطی را فراهم آورده است که زیبایی در کنار کاربرد به راحتی قرار می گیرد.امروزه با وجود کم بودن نفرات در خانواده ، تغییری در تعدا لباس ها و کفش های خانواده به وجود نیامده است. انواع پوشاک و کفش برای استفاده در مکان ها و برنامه های متفاوت از یک طرف و عدم علاقه به در معرض دیدن بودن آنها باعث شده است تا در دکوراسیون جدید منازل بخش های مخفی برای جا دادن این وسایل بوجود بیاید . جا شلواری ها، جالباسی توکار و جا کفشی توکار جذابیت خاصی به دنیای دکوراسیون منازل و اتاق ها بخشیده اند.بسیاری از فضاهای داخل خانه به شکلی بدون استفاده باقی می مانند یا در طراحی اولیه به شکلی ساخته شده اند که دارای فضاهای پرت و غیر قابل استفاده هستند. این فضاها در منازل بهترین انتخاب برای جالباسی توکار و جاکفشی تو کار می باشد.کافی است با مقداری خلاقیت و کمک  گرفتن از یک طراح دکوراسیون این فضا را به بخشی بسیار کاربردی تبدیل کنید.برای این فضاهای خالی می توان پس از اندازه گیری از جالباسی و جا کفشی های آماده برای قراردادن در آن فضاها استفاده کنید. طراحی جالباسی و جا کفشی به اندازه بقیه بخش های دکوراسیون اهمیت دارد و گاهی اوقات هم ممکن است در لیست اقداماتی که باید انجام شود قرار نگیرد.شاید در نگاه اول طراحی جاکفشی و جالباسی مهم به نظر نیاید ولی هنگامی که بی نظمی در همه جای خانه مشاهده شود ضرورت استفاده و طراحی این بخش ها مورد توجه قرار می گیرد.

مشکلاتی که عدم طراحی این بخش در دکوراسیون بوجود می آورد شامل موارد زیر می باشد:

 •  شما نیازمند خرید یک جا کفشی یا جالباسی به صورت جداگانه خواهید شد
 •  ممکن است رنگ و کیفیتی که شما در نظر دارید در بازار موجود نباشد و به ناچار نمونه ای برخلاف آنچه می خواهید خریداری کنید
 •  نداشتن فضای کافی برای جا دادن پوشاک وکفش های شما
 • طراحی جاکشفی توکار و جا لباسی توکار باعث می شود تا فضای اتاق ها نظم بیشتری بگیرد  و با تجهیزات اتاق خواب، میتوانیم کمد ها را پر نکنیم.

جاکفشی

جاکفشی ها در شکل های جذابی متناسب با سلیقه و نیاز مشتری طراحی می شوند. این تنوع در رنگ و شکل جاکفشی نیز مشاهده می شود.انواع جاکفشی در مدل های زیر موجود می باشد:

 • جا کفشی دیواری
 • جا کفشی توکار
 • جا کفشی ایستاده
 • جا کفشی آینه دار

       

انواع جاکفشی و جالباسی

این نمونه از جاکفشی ها می تواند به عنوان جالباسی نیز مورد استفاده قرار بگیرد و به دلیل علاقه مخاطب به استفاده از آینه در هنگام پوشیدن لباس و کفش متناسب با یکدیگر، معمولا این جاکفشی ها در قسمت ورودی منزل قرار می گیرد

 • جا کفشی و جالباسی داشبوردی
 • جا کفشی و جالباسی سه تکه
 • جا کفشی و جالباسی نشیمن دار

   

راهنمای خرید جالباسی و جاکفشی توکار

در هنگام طراحی کمد دیواری در منزل باید به چند نکته مهم توجه کنید تا به طرح و ایده دلخواه خود دست پیدا کنید:

1-مشخص کنید چه نوع جالباسی را نیاز دارید

 • جالباسی ریلی
 • جالباسی کشوئی
 • جالباسی کلاسیک

2- جنس و کیفیت جالباسی و جاکفشی را در نظر داشته باشید

باید جنس جالباسی یا جا کفشی مقاوم باشد و در اثر ضربه و رطوبت و تغییر آب و هوا تغییر فرم ندهد

3-متناسب با فضایی که قرار است جا کفشی یا جالباسی در آن قرار بگیرد طراحی را انجام دهید

4_ ظاهر و رنگ جالباسی یا جا کفشی متناسب با دکوراسیون منزل باشد

5_ متناسب با اتاق و شخصی که قرار است از جالباسی و جا کفشی استفاده کند رنگ آن را انتخاب کنید

6_ می توانید برای اتاق های کوچک از جالباسی و جا کفشی ها سرتاسر استفاده کنید

7_در جالباسی توکار بخش هایی را برای نگهداری وسایل دیگر نیز در نظر بگیرید، با اینکار کمد شما دارای ارزش افزوده تری خواهد شد.

لیست قیمت جالباسی و جاکفشی

بسته به نوع انتخاب هایمان و شرکت تولید کننده محصول و کیفیت جنس جالباسی متفاوت خواهد بود و بر قیمت جالباسی ها تأثیر بسزایی دارد، همچنین طراحی های ویژه و مدرنی که در کاربردی بودن و تجهییز کردن اتق یا منازل در آن رعایت شده باشد و راحتی و نظم بیشتر را برای خریدار فراهم آورد از عوامل تاثی گذار است. برای آشنایی بییشتر با لیست قیمت های جاکفشی ها و جالباسی ها به صفحه آقای قفل سر بزنید.

تغییراتی که در جالباسی توکار آن را کاربردی تر می کند

برای استفاده بهتر از فضای داخل جالباسی می توان از انواع  رگال های سقفی ساده و ریلی در آن استفاده کرد.استفاده از این رگال ها در داخل جالباسی توکار باعث می شود تا فضای بیشتری در اختیار شما برای قراردادن لباس ها قرار بگیرد.همچنین می توان جالباسی را به گونه ای طراحی کرد که مانند یک اتاق پرو برای شما باشد.

جالباسی و جاکفشی توکار می تواند با توجه به فضای مورد نظر شما به صورت آماده نیز در اختیار شما قرار بگیرد.برای اجرای اینکار باید به رنگ و اندازه های فضای مورد نظر توجه کنید و بر اساس  آن جالباسی و جاکفشی را آماده سازی کنید.شهر یراق ساختمانی با بهره گیری از طراحی روز دنیا نمونه های زیبایی از جالباسی  توکار و جاکفشی را متناسب با نیاز شما در اختیار قرار می دهد.شما می توانید با توجه به فضای مورد نظر خود در منزل اقدام به انتخاب رنگ و مدل جاکفشی مناسب با دکوراسیون خود نمائید. با توجه به کم بودن فضای کافی، تغییراتی در درب های اتاق، کمد  مانند درب های کرکره ای یا درب های ریلی باعث می شود فضای بیشتری را در اختیار داشته باشیم.

 فروشگاه اینترنتی آی قفل

ارسال دیدگاه

  هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.