بزرگترین تولید کننده قفل دیجیتالی درب در جهان کدام برند است؟

بزرگترین تولید کننده قفل دیجیتالی درب در جهان کدام برند است؟

بزرگترین تولید کننده قفل دیجیتالی درب در جهان کدام برند است؟

دستگیره دیجیتال-دستگیره هوشمند-دستگیره کاداس-بهترین دستگیره دیجیتال-ارزونترین دستگیره دیجیتالی کاداس-قفل های دیجیتالی آداک-برند روک-دستگیره آداک در ترب-بهترین دستگیره آداک-

قفل آداک نماینده رسمی و انحصاری محصولات کاداس در ایران با داشتن نمایندگی در شهرهای مختلف پشتیبان هموطنان گرامی بوده و همیشه سعی در ارائه خدمات گسترده تر و بهتر به مشتریان خود می‌باشد . فرق کاداس اصل با دیگر محصولات این برند که در کشورهایی همچون چین ساخته شده است در آپشن‌های در نظر گرفته شده برای قفل دیجیتال کاداس است.

به عنوان مثال کاداس چین با تنظیمات و زبان چینی ارائه می‌شود که می‌تواند برای استفاده در کشور ما کمی مشکل‌ساز باشد. خرید قفل کاداس از نمایندگی اصلی که در ایران وجود دارد ، (همچون آداک نمایندگی انحصاری کاداس در ایران) باعث می‌شود که قفل دیجیتال شما با تنظیمات ایرانی در دسترس باشد و با تمامی برنامه‌های کاربردی ، سیستم‌های خانه هوشمند و ... که در ایران وجود دارد ، همخوانی داشته باشد.

برای اطمینان و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو کمپانی کاداس ایران نمایندگی فروش محصولات آداک در ایران است . کاداس ایران ( قفل آداک ) با داشتن حق انحصاری فروش محصولات کاداس و پشتیبانی مستقیم کارخانه محصولات کمپانی کاداس را با وارانتی ۳ ساله در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد ، که در صورت ایجاد هرگونه مشکل فنی در آنها با محصول جدید جایگزین می‌شود. برای آشنایی بیشتر با آقای قفل همراه باشید.

نام تجاری کاداس در آلمان متولد شده و در گام اول خود از طراح ارشد کمپانی BMW آقای Georg Allmendinger دعوت کرد تا از مفاهیم طراحی صنعتی پیشرفته به عنوان مشاور اصلی طراحی مرکز تحقیق و توسعه جهانی KAADAS استفاده نماید. کاداس ماهیت BMW Automobile که دقیق ، شیک ، امن و قابل اعتماد است به ارث برده، و یکی از برترین نمایندگان مارک های هوشمند پیشرفته شده است.


کمپانی کاداس با داشتن تیم های تحقیق و توسعه شامل دکترین و مهندسین رده بالا در کشورهای آلمان ، کره جنوبی و چین و با داشتن کارخانه های بزرگ و دستگاه های بسیار پیشرفته در کشور چین ، خود را بزرگترین و حرفه ای ترین تولید کننده قفل دیجیتال در جهان معرفی نمود.

از آن به بعد کاداس علاوه بر کیفیت و تکنولوژی اهمیت زیادی به دیزاین محصولات خود داده و توانست جوایز فراوانی را در بخش طراحی در سطح بین الملل کسب نماید ، و هر فصل یک محصول جدید و خارق العاده با توجه به نیاز بازار رونمایی ‌کند.

بعد از آن و در گام بعدی کمپانی کاداس با کمپانی لامبورگینی وارد همکاری شده و محصولات مشترکی را روانه بازار کردند که با استقبال بسیار گسترده جهانی روبرو شد و با فاصله قابل توجهی نسبت به برندهای دیگر در ضمینه قفل دیجیتال قرار گرفت . قفل هایی شامل:

 1. سنسورهای اثر انگشت سوئدی و غیر قابل حک که دارای تشخیص زنده بودن فرد هستند .
 2. تکنولوژی رمز جعلی که در تمامی مدلهای کاداس وجود دارد .
 3. کارت های کد شده و غیر قابل حک .
 4. تشخیص چهره 3D و قابل اعتماد که به هیچ عنوان قابل حک نیست .
 5. تکنولوژی رمز ادمین ( رمز ورود به نرم افزار و تعریف دسترسی ها ) که بسیار با اهمیت بوده و در تمامی مدلها وجود دارد .
 6. قابلیت اضافه شده به خانه هوشمند با پرتکل های RF و یا Z-WAVE .
 7. کلید های مکانیکی با گرید سوپر B و امنیت بانک .
 8. باطری بک آپ و امکان شارژ لحظه ای باطری از بیرون درب .
کاداس ایران با داشتن حق انحصاری فروش قفل هوشمند در ایران پرداخته است تا رویای یک زندگی ایده ال را به واقعیت تبدیل نماید.

کاداس در ضمینه قفل و مغزی درب چند اختراع و سبک جدیدی را در جهان قفل رونمایی کرده است ، از جمله :

 1. قابلیت استفاده قفل های دیجیتال کاداس در جهت باز شو درب در 4 حالت ممکن (با این روش با جابجایی تنها 4 پیچ میتوانید قفل را چپ گرد ، راست گرد و یا به بیرون باز شو و یا به داخل باز شو تنظیم کنید ).
 2. فیکس شدن زبانه بالایی در زمان بسته شدن درب و فضای لازم برای 3 زبانه اصلی ( این قابلیت به شما اجازه میدهد دربی را که مجهز به قفل کاداس است را به راحتی و غیر قابل تصور باز کنید و یا ببندید ) .
 3. استفاده از قفل فول اتوماتیک ، که منحصر به کاداس بوده و تکمیل کننده تمامی مواردی است که شما به آن توجه نمی‌کنید ، برای شما فراهم نموده.

کافیست از نزدیک با قفل کاداس سر و کار داشته باشید تا پی به کیفیت ساخت و متریال قوی آن ببرید . علاوه بر آن باتوجه به مدل‌های مختلف از متریال بسیار خاص و منحصر به فرد مثل شیشه گوریلا گلس 3 ، IML ، شیشه حرارت دیده ، آلیاژ روی و یا آلومینیوم استفاده مینماید .

شما می توانید برای خرید انواع محصولات کاداس به آقای قفل مراجعه نمایید.

فروشگاه اینترنتی آی قفل

ارسال دیدگاه

  هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.