آلودگی هوا | وضعیت این 15 نقطه تهران قرمز است

آلودگی هوا | وضعیت این 15 نقطه تهران قرمز است

آلودگی هوا | وضعیت این 15 نقطه تهران قرمز است

قفل فایل بلو BLUE (120عددی)-جک لمپ بلو BLUE-جک پمپی آرامبند کاوردار سفید بلو BLUE-ریل تاندم باکس بدنه کوتاه بلو BLUE-قفل بلو-جک بلو-جک اونتوس بلو-ریل تاندم بلو-لولا پمپی-لولا دو پیچ بلو-

بر اساس گزارش سایت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کل ایستگاه‌ها روی عدد ۱۳۹ و وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

 بر اساس داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، کیفیت هوای امروز چهارشنبه ۲۴ آبان‌ماه ۱۴۰۲ تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و وضعیت آلاینده شاخص ( PM۲.۵) هم‌اکنون عدد ۱۳۹ را نشان می‌دهد، به طوری که ۵ ایستگاه در وضعیت قابل قبول (زرد) و ۱۱ ایستگاه در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) قرار دارند و در ۱۵ ایستگاه وضعیت ناسالم برای همه یا (قرمز) ثبت شده است.

 شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته نیز روی عدد ۱۵۲ و وضعیت ناسالم برای همه قرار داشت.

با توجه به شرایط کنونی کیفیت هوا؛ افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان و زنان باردار باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد به طور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می‌دهند و سبب می‌شود نفس کشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت بگیرد. 

بر اساس گزارش سایت کنترل کیفیت هوای تهران ایستگاه ستاد بحران در منطقه ۷ با ثبت عدد شاخص ۱۷۱ و وضعیت قرمز، آلوده ترین نقطه و ایستگاه شهرک چشمه در منطقه ۲۲ با شاخص ۷۱ و قرار گرفتن در وضعیت قابل قبول، بهترین شرایط را در شهر تهران دارند. 

تهران از ابتدای امسال تاکنون ۸ روز هوای پاک، ۱۷۰ روز قابل قبول و ۵۶ روز ناسالم برای گروه های حساس و ۵ روز ناسالم برای همه را تجربه کرده است؛ این در حالی است که پایتخت‌نشینان در مقایسه با سال گذشته ۲ روز هوای پاک و ۱۳۵ روز هوای قابل قبول، ۹۰ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس، ۸ روز هوای ناسالم، ۲ روز هوای بسیار ناسالم و ۲ روز هوای خطرناک را تجربه کرده بودند.

بر اساس جدول رنگ‌بندی شرکت کنترل کیفیت هوا، ایستگاه‌های سبزرنگ شرایط "پاک"، زردرنگ شرایط "قابل قبول"، نارنجی‌رنگ شرایط "ناسالم برای گروه‌های حساس"، قرمزرنگ شرایط "ناسالم" و بنفش‌رنگ شرایط "بسیار ناسالم" را نشان می‌دهد.

 

ارسال دیدگاه

    هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.