خرید قفل|معرفی شرکت منیر صنعت

خرید قفل

خرید قفل|مختصری از منیر صنعت

در گذر زمان و ورود بشر به عصر صنعت و تکنولوژي، اگرچه تامين نيازهاي اوليه او در سايه امکانات موجود تسهيل گشته، اما نيازهاي روحي و فکري ديگري در قالب دغدغه هاي اساسي به زندگي او افزون گرديده است؛ شايد به جرات بتوان گفت “امنيت”  در جمله اهم اين نيازها رنگ بيشتري داشته و لذا روند حرکت انسان امروزي را به سوي استفاده از امکاناتي که او را از اين موهبت بي نياز مي سازد سوق داده است؛ در اين راستا، ايجاد امنيت در منزل و محل کار نقشي اساسي در ايجاد امنيت فکري ايفا مي نمايد…..

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

بدون شک، يکي از مهمترين راههاي نيل به اين مقصود، استفاده از سيستمهاي ايمني با کيفيت در درهاي ورودي ساختمانها و آپارتمانها مانند انواع قفل مي باشد؛ پر واضح است که اساسي ترين بخش هر قفل که نقشي تعيين کننده در کيفيت آن از لحاظ امنيت ايفا مي نمايد، سيلندر  قفل است؛ مواردي از قبيل نوع مواد اوليه (Material) به کار رفته در سيلندر، طراحي سيلندر از لحاظ مقاومت در برابر شکستگي و مته کاري، تعداد پين هاي به کار رفته در سيلندر و …. ، همه و همه مواردي است که بي شک مورد توجه مهندسان با تجربه و کارآمد گروه فني مهندسي حميدانپور  قرار داشته و تجربه بيست ساله اين گروه، خود تضمين کننده کيفيت سيلندرهاي توليدي است.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

شايان ذکر است، سيلندرهاي توليدي اين گروه صنعتي در طول مدت بيست سال فعاليت، در اختيار مهمترين و سرشناس ترين سازندگان قفل داخلي قرار گرفته و امروز اين گروه فني مهندسي اين افتخار را دارند تا محصول قفل کامل خود را با نام “منير صنعت” به بازار عرضه نمايد.

گستردگي فعاليت اين گروه صنعتي، طيف وسيعي از محصولات را به دنبال داشته و اين مهم در کارخانه اي به مساحت 2000 مترمربع و با سرمايه انساني بيش از 50 نفر نيروي کار متخصص، ماهر و نيمه ماهر تحقق يافته است.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

اين گروه فني مهندسي، همواره بر دو اصل امانت داري و کيفيت محصول تاکيد داشته، به آن پايبند بوده، آن را سرلوحه کار خود قرار داده و معتقد هستند جلب رضايت مشتري جز در سايه عمل به اين اصول محقق نخواهد شد؛ همچنين اين گروه با آغوش باز پذيراي نظرات سازنده مشتريان در خصوص کيفيت محصولات توليدي خود بوده و با داشتن چنين خريداراني آينده بسيار روشني را براي خود متصور است….

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

نمونه ای از محصولات:

قفل آویز

این قفلها که تماما فولادی میباشند(غیر از سیلندر که قابلیت دسترسی ندارد)با انجام عملیات سمانتاسیون دارای سختی حدود 55الی 60راکول و با عمق نفوذ 0.7الی 1میلیمتر میشوند که در مقابل حمله با قیچی و اره و دریل مقاومت بالایی از خود نشان میدهند و به دلیل نرم بودن لایه های داخلی در مقابل ضربات پتک و چکش شکننده نیستند بنا بر این از سطح ایمنی بالایی برخوردارند ضمنا سیلندر برنجی استفاده شده در این نوع قفل دارای کلید دو پله دو شیار و مجهز به 10ساچمه است و این نوع سیلندر نیز به ایمنی قفل می افزاید.

قفل حیاطی طرح ایزو

با سیلندردستگیره و زبانه های برنجی دارای کلید معمولی،کامپیوتری و دوشیار دوپله و انواع ساچمه گذاری پنج،شش و ده تایی

قفل فولادی دیسک موتورسیکلت

این قفلها که تماما فولادی میباشند(غیر از سیلندر که قابلیت دسترسی ندارد)با انجام عملیات سمانتاسیون دارای سختی حدود 55الی 60راکول و با عمق نفوذ 0.7الی 1میلیمتر میشوند که در مقابل حمله با قیچی و اره و دریل مقاومت بالایی از خود نشان میدهند و به دلیل نرم بودن لایه های داخلی در مقابل ضربات پتک و چکش شکننده نیستند بنا بر این از سطح ایمنی بالایی برخوردارند ضمنا سیلندر برنجی استفاده شده در این نوع قفل دارای کلید دو پله دو شیار و مجهز به 10ساچمه است و این نوع سیلندر نیز به ایمنی قفل می افزاید. طراحی و تولید این قفل در گروه فنی مهندسی حمیدانپور انجام گرفته بدون هیچگونه نمونه مشابه داخلی و خارجی
خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل
آی قفل
ارسال دیدگاه