معرفی قفل استخری و باشگاهی

قفل استخری

قفل استخری و باشگاهی

کاربرد قفل استخری :

در سالن های بدنسازی، استخرها و باشگاه های ورزشی معمولا در راستای حفظ حریم شخصی و حفاظت از اموال افراد، به هر کاربر، یک کمد شخصی داده می‌شود که در زمان فعالیت، از امنیت کمد و لوازم شخصی اش اطمینان داشته باشد. اما قفل های معمولی کمدی استخر و باشگاه، عموما از امنیت بالایی برخوردار نیستند و احتمال گم شدن کلید بسیار زیاد است.

قفل الکترونیکی کمد استخر

وقتی کسی وارد باشگاه یا استخری میشود اولین کاری میکند این است که با قفل دستبندی که در اختیار دارد ، درب کمد را باز میکند تا وسایلش را درون جایگاه قرار دهد.

حالا اگر در این شرایط قفل به درستی کار نکند و یا با ضربه و دستکاری باز شود ، احتمال این وجود دارد که دیگر به این مجموعه مراجعه نکنید.

به همین علت تمامی صاحبان این مجموعه های ورزشی باید بهترین قفل های کمد باشگاهی را خریداری کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری همراه با رضایت جذب کنند.

برای رفع این مشکل، می توان از قفل استخری استفاده کرد.

قفل استخری
قفل استخری

دلایل لزوم استفاده از قفل استخری و باشگاهی

با استفاده از قفل استخری بسیاری از مشکلات و دردسرهای کلید مکانیکی برای همیشه از بین می رود، زیرا قفل استخری از جمله قفل های پیشرفته و هوشمند است که برای باز و بسته کردن آن، به جای کلید مکانیکی، از تگ الکترونیکی استفاده می شود.

هر تگ قابلیت دریافت کد 300 عدد قفل را دارد.

که نیاز به کلید یدک باشد، متصدی و مسئول پذیرش استخر یا سالن های ورزشی می‌تواند تنها با داشتن یک تگ اختصاصی برای کمدها، به راحتی درب کمد را باز کند.

تگ قفل های استخری و باشگاهی در قالب یک دستبند طراحی شده اند. مکانیزم عملکرد قفل هل الکترونیکی استخری بدین صورت است که با قرار دادن تگ هوشمند دستبندی در فاصله چند سانتی متری آنتن، درب به صورت اتوماتیک باز می‌شود.

قفل استخری
قفل استخری

 

 

 

ساختار قفل الکترونیکی استخری (  اجزای تشکیل دهنده )

قفل کمد باشگاه شامل اجزای مختلفی از جمله: آنتن قفل، مقابلی قفل و مچ بند یا همان تگ می‌باشد.

آنتن این قفل استخری به شکل مستطیل است و بیرون درب قرار می گیرد. محل قرار دادن باطری قفل نیز در قسمت پشتی درب (درون کمد) است.

هم چنین در قسمت میانه ی قفل استخری نیز نوار مشکی رنگی تعبیه شده است که نشانگر هایی جهت نمایش باز یا بسته بودن قفل و میزان شارژ آن وجود دارد. انرژی مورد نیاز قفل کمد باشگاهی تسا نیز توسط 4 باطری قلمی تامین می‌شود.

برای شارژ قفل استخری علاوه بر باطری قلمی از منبع تغذیه یا آداپتور نیز می‌توان استفاده نمود.

درصورتی که کاربر برای تامین انرژی قفل تمایلی به استفاده از باطری قلمی نداشته باشد می‌تواند از منبع تغذیه نیز استفاده کند. منبع تغذیه با استفاده از یک سیم با جریان برق 12 ولت در قسمت داخلی کمد نصب می‌شود. بدین صورت قفل مجددا شارژ شده و با قرار دادن تگ در فاصله چند سانتی متری آنتن، درب کمد باز می‌شود.

قفل استخری
قفل استخری

قابلیت برتر امنیتی قفل استخری چیست؟

قفل باشگاه و استخر قابلیت نصب بر روی انواع درب های کمدی چوبی و فلزی را دارد. قفل کمد باشگاهی و استخری در برابر رطوبت های بالا، از مقاومت بالایی برخوردار است. از همین رو، برای استفاده در محیط هایی مانند استخر و سونا مناسب است. قفل استخری را می‌توان به راحتی جایگزین انواع قفل های مکانیکی قدیمی نمود.

فروشگاه اقای قفل آماده ی ارائه این محصولات با بهترین کیفیت و متریال برای شما عزیزان میباشد چنانچه قصد سفارش هر یک از محصولات فروشگاه را دارید میتواند به صفحه اقای قفل مراجعه کنید یا با شماره 02166177376 – 09911177376 تماس بگیرید.

آی قفل
ارسال دیدگاه