قفل استخری آفلاین  

قفل آفلاین استخری

قفل استخری آفلاین

نحوه عملکرد قفل استخری آفلاین

قفل هایی هستند که به صورت مستقل و بدون نیاز به هرگونه سیستم نرم افزاری و کامپیوتری کار میکنند . قفل آفلاین ساده که بیشتر در استخرها مورد استفاده می باشد یک قفل الکترونیکی می باشد که کاملاً به صورت مستقل و بدون نیاز به هر گونه سیستم جانبی و نرم افزاری می تواند عمل نماید.

کارت ها یا دستبند هایی که به عنوان کلید این قفل استفاده می شود ، در حافظه قفل الکترونیکی ذخیره می گردد و از آن پس قفل با آن دستبند یا کارت عمل می نماید.

این کارت ها یا دستبندها می توانند از حافظه قفل پاک شوند یا اضافه شوند. بنابراین در صورت خرابی یا گم شدن هر کارت یا دستبند می توان آنرا از حافظه قفل الکترونیکی پاک نمود و کارت یا دستبند جدیدی را برای آن تعریف نمود .. از قابلیت های قفل الکترونیکی این است که می توان برای .آن کارت یا دستبندی اصلی (مستر یا سوپر مستر ) تعریف نمود و با آن بقیه کارت ها یا دستبند ها را تعریف نمود.

قفل های استخری آفلاین
قفل های استخری آفلاین

در قفل استخری دو نوع دسترسی وجود دارد:

۱٫    قفل استخری با استفاده از کارت عضویت

۲٫    قفل استخری با استفاده از دستبند اختصاصی (مچ بند)

قفل استخری چیست و چه کاربردی دارد؟

قفل استخری بر خلاف قفل هتلی که محدودیت در طرح و رنگ دارند، قفل استخری در طرح ها و رنگهای متفاوت طراحی و تولید میشوند. قفل استخری علاوه بر کنترل ورود و خروج، در خرید اعتباری از بوفه ها و کافی شاپ های سالن های ورزشی نیز کاربرد دارد.

قفل استخری قابلیت اجرا روی انواع درب های چوبی، mdf و فلزی را دارند.
منبع تغذیه قفل استخری و سایر قفل های دیجیتال باتری قلمی است.
اغلب قفل های اسمارت از جمله قفل استخری قابلیت اضافه کردن ریموت کنترل را دارند که در صورت نیاز میتوان به قفل استخری اضافه کرد.

انواع قفل کمد باشگاه در برابر رطوبت های بالا مقاوم هستند و برای استفاده در محیط هایی مانند استخر و سونا مناسب هستند.قفل استخری به راحتی جایگزین قفل های مکانیکی قدیمی میشوند.
در خصوص به اتمام رسیدن باطری قفل استخری و سایر قفل های الکترونیکی باید گفت که حدود یک هفته قبل از به اتمام رسیدن شارژ باطری، قفل از جمله قفل استخری، آلارم هشدار آن به صدا درمی آید. اگر به آلارم هشدار توجه نکرده و باطری عوض نشود میتوان با بکارگیری یک باطری کتابی، برق قفل استخری را تامین کرد.

قابلیت های قفل های آفلاین ساده استخری

کارکرد مستقل (standalone) بدون نیاز به سیستم های کامپیوتری و نرم افزاری می باشد.

  • تعریف کارت سوپر مستر (super master) و مستر (master) برای همه قفلهای یک مجموعه
    (استفاده از ۴ باطری قلمی و مصرف بسیار کم باطری)

 

قفل استخری آفلاین
قفل استخری آفلاین

 قفل های آفلاین قابل ارتقاء به آنلاین:

برخی از مدل های قفل های استخری قتبلیت ارتقاء به آنلاین شدن را دارند.

قفل آفلاین قابل ارتقاء به آنلاین ، کارکرد قفل آفلاین را دارد با این تفاوت که اگرمجموعه به سیستم نرم افزاری مجهز شود می تواند قفل های خود را به سادگی و با کمترین هزینه به آنلاین تبدیل نماید.

این نوع قفل ها  از تکنولوژی قفل های آنلاین برخوردار می باشند ولی به صورت آفلاین کار می کنند بنابراین در صورت نیاز و تجهیز مجموعه به سامانه جامع باشگاهی ، می تواند به راحتی و با تغییر نرم افزار قفل به قفل های آنلاین تبدیل گردند و از آن پس کارکرد قفل آنلاین داشته باشند.

قابل ارتقاء به قفل آنلاین در صورت نیاز با کمترین هزینه
کارکرد مستقل (standalone) بدون نیاز به. سیستم های کامپیوتری و نرم افزاری
تعریف چندین کارت/دستبند برای هر قفل
تعریف کارت سوپر مستر (super master) و مستر (master) برای همه قفلهای یک مجموعه
استفاده از ۳ باطری قلمی و مصرف بسیار ناچیز باطری

قفل استخری چیست

قفل  استخری امکان شناسایی رمز عبوری یا مگنت (کلیدهای مغناطیسی) را دارا میباشد. …این نوع قفل ها دارای 2 نوع رمز عادی و ادمین مهستند. در صورت فراموش شدن رمز عادی، توسط رمز ادمین می توان درب کمد را باز نمود. به عبارت دیگر کاربر دارنده .رمز ادمین (صاحب استخر یا باشگاه ورزشی) می تواند به قفل با هر رمزی دسترسی پیدا کند.

قفل استخری آفلاین
قفل استخری آفلاین

این نوع قفل ها دارای دو حالت رمزدهی زیر می باشند:

  • حالت اصلی: در این حالت رمزهای تعریف شده غیرقابل حذف و تغییر می باشند. .در حالت اصلی تنها کاربر و دارنده رمز ادمین می توانند به درب کمد دسترسی پیدا کنند. این حالت برای مشتریان VIP یا ویژه در باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. قفل استخری چیست
  • حالت یک بار مصرف: در این حالت هر کاربر می تواند به طور جداگانه. برای خود رمز تعریف نماید

اما بعد از یک بار باز و بسته کردن، رمز به صورت خود به خود از حافظه قفل پاک می شود و نفر بعدی می تواند رمز دلخواه خود را به قفل .دیجیتال استخری معرفی کند.

لازم به ذکر است که ادمین به این نوع رمز نیز دسترسی دارد. این حالت بیشتر در استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه اقای قفل آماده ی ارائه این محصولات با بهترین کیفیت و متریال برای شما عزیزان میباشد چنانچه قصد سفارش هر یک از محصولات فروشگاه را دارید میتواند به صفحه اقای قفل مراجعه کنید یا با شماره 02166177376 – 09911177376 تماس بگیرید.

 

آی قفل
ارسال دیدگاه