سیلندر 2

سیلندر درب

 سیلندر

یک سیلندر با کیفیت و خوب برای انواع درب های ضدسرقت باید در برابر فشار ناشی از دریل کاری و چکش کاری از مقاومت کافی باشد.

همچنین نوع آلیاژی که برای ساخت آن استفاده شده نیز باید مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی و یخ زدگی از خود نشان دهد.

(سیلندر 2)

به طور کلی در ساختار یک سیلندر درب ضد سرقت می توان شاهد زبانه های فولادی با زاویه قرارگیری 30 درجه، یک تسمه فولادی در قسمت پیشانی سیلندر، فنری انعطاف پذیر از جنس فسفر برنز و همچنین یک درایو پین ویژه برای جلوگیری از نفوذ ابزار باشیم.

مشخصات سیلندر درب ضد سرقت از نظر جنس آلیاژ باید گفت که سیلندرها معمولا از نوع استیل ، سربی ، آلومینیوم و یا برنج می باشند که از این بین سیلندر برنجی به عنوان بهترین نوع آلیاژ مقاوم و نشکن شناخته می شود.

کیفیت و نوع سیلندر بسیار بر روی نفوذ و دسترسی سارق به قفل درب ضد سرقت تاثیر داشته و اگر سیلندر مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد؛ سارق به راحتی می تواند درب را باز کند .

 

فروشگاه اقای قفل آماده ی ارائه یراق آلات با بهترین کیفیت و متریال برای شما عزیزان میباشد چنانچه قصد سفارش هر یک از محصولات فروشگاه را دارید میتواند به صفحه اقای قفل مراجعه کنید یا با شماره 02166177376 – 09911177376 تماس بگیرید.

سیلندر 2
سیلندر 2

انواع سیلندر برای درب های ضد سرقت

سیلندرهای درب ضد سرقت متناسب با نوع و برنر قفل میباشند.

قفل کالی ترکیه ای دارای مغزی و توپی کاله ترکه میباشد .

قفل بالایی آن دارای ۳ کلید است و قفل پایینی دارای ۵ کلید.

در یک دسته بندی کلی اگر بخواهیم به انواع سیلندر درب ضد سرقت اشاره داشته باشیم؛ میتوان هر یک از موارد مطرح شده در قسمت زیر را برای این بخش نام برد :

سیلندرهای قفل کامپیوتری :

نمونه مدرن تر و پیشرفته تری از سیلندر درب ضد سرقت معمولی است که با ساختار جدید و پیچیده خود، امنیت بیشتری را برای ساکنین ساختمان برقرار خواهد کرد.

این نوع سیلندر در ساختار ساچمه بندی شده خود داری حفره های ریز و درشتی است و به صورت 2 طرفه طراحی شده اند.

خصوصیت دو طرفه بودن سیلندرهای کامپیوتری باعث می شود که به هنگام چرخاندن کلید در جهت مشخص، هیچ تاثیری بر روی باز و بسته شدن آن نداشته باشد.

این مدل از سیلندرهای قفل کامپیوتری برای درب ضد سرقت را میتوان به صورت سیلندرهای 10 ساچمه و یا 6 ساچمه از بازار یراق آلات ساختمانی تهیه کرد و همچنین نوع دیگری از آن را نیز میتوان رمز نگاری نمود.

 

سیلندر های قفل دوشیار:

سیلندر درب ضد سرقت از نوع قفل دوشیار در ساختار خود از دو لبه و برخوردار می باشد و جنس آلیاژ فلزاتی که برای ساخت آن استفاده شده معمولا از نوع برنج است.

همچنین این نوع سیلندر از نظر رمز و ابعاد و اندازه ساچمه  نسبت به دیگر سیلندرهای موجود در بازار متمایز است.

ساچمه های بکار رفته بر روی این سیلندر بسیار ریز بوده و قفل درب ضد سرقت را در بالاترین حالت ممکن از ایمنی قرار خواهد داد.

 

افزایش امنیت توپی و یا مغزی قفل

برای بالابردن امنیت قفلها میتوان از مغزی های دو آلیاژه استفاده نمودو سیلندرهای همانند سیلندر ضد دریل کالی و یا سیلندرهای اروپایی رو جایگزین سیلندر معمولی قفل های درب ضد سرقت نمود تا بتوان از دریل شدن آن ممانعت کرد.

البته این سیلندرها قیمتهای بسیار بالایی دارند امااز لحاظ امنیتی بسیار کارآمد می باشند.

قیمت سیلندر برای درب ضد سرقت

قیمت سیلندر درب ضد سرقت به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی داشته که از جمله آنها میتوان به کیفیت آلیاژ بکار رفته در ساخت سیلندر، نوع و برند سازنده آن و همچنین نوسانات بازار ارز و … اشاره کرد.

فلذا بهتر است که برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی ها و خصوصیات انواع سیلندر درب ضد سرقت و استعلام قیمت به روز آن،  با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید تا شما را بهتر در این زمینه برای خرید محصول موردنظرتان مطابق نوع درب ساختمان خود راهنمایی کنند.

نتیجه گیری

درب ضد سرقت ساختمانی گسترده و قابل تحلیل دارد. اجزای مختلف این درب‌ها به اشکال گوناگون وجود داشته و هر کدام به نحوی در ایجاد امنیت و کارایی حاصل شده توسط درب موثر و مفید اند.

قفل و مغزی آن نقش به شدت مهمی را در این امر ایفا کرده و می‌توان گفت درصد بالایی از امنیت ایجاد شده توسط قفل‌ها در روکوب درب ضد سرقت برقرار می‌شوند.

مجموعه دژ درب با سابقه ای درخشان، علاوه بر ارائه اطلاعات، مشاوره و همچنین فروش انواع درب ضد سرقت، انواع قفل برای درب‌ها را به هر دو نوع آن یعنی کلیدی و دیجیتال را به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.

همچنین دارای کادری مجرب برای تعمیر و تعویض قفل‌ها نیز می‌باشد تا خدمات ارائه شده به مشتری رضایت بخش حاصل گردد.

 

فروشگاه اقای قفل آماده ی ارائه یراق آلات با بهترین کیفیت و متریال برای شما عزیزان میباشد چنانچه قصد سفارش هر یک از محصولات فروشگاه را دارید میتواند به صفحه اقای قفل مراجعه کنید یا با شماره 02166177376 – 09911177376 تماس بگیرید.

 

آی قفل
ارسال دیدگاه