دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند چیست؟

امروزه یکی از جدیدترین محصولات یراق آلات بازار ، دستگیره هوشمند می باشد.

برای مشاهده بیشتر محصولات دستگیره هوشمند در فروشگاه آقای قفل اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است که استفاده از این دستگیره ها بر روی درب شمارا از نصب قفل های سنتی و دردسر های آنها مانند حمل دسته کلیدهای بزرگ و مزاحم بی نیاز می کند.

مکانیزم طراحی شده برای این دستگیره‌ها، با فراهم آوردن امکان کنترل ورود و خروج، امنیت ساختمان را چندین برابر ارتقا می‌دهد.

این تکنولوژی، در چند سال اول عمر خود فقط در صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما امروزه با کشف معایب و رفع آنها، راه خود را به صنعت ساختمان نیز باز کرده است.

در حال حاضر بسیاری از ساختمان‌های مسکونی، اداری و حتی تجاری از این دستگیره ها استفاده می کنند و از مزایای آن بهره می‌برند.

این دستگیره های هوشمند با توجه به قفل رمزی که مجهز به زبانه های بسیار ایمن است، مسئول برقراری ارتباط امن بین چهارچوب و درب می باشند.

همچنین سیستم با زو بسته شدن این دستگیره های هوشمند متفاوت و ایمن از قفل های قدیمی است .

دستگیره هوشمند
دستگیره هوشمند

 

چگونگی باز و بسته شدن قفل دستگیره هوشمند :

قفل نصب شده بر روی دستگیره هوشمند الکترونیکی است و با ششناسایی رمز، کارت، اثر انگشت و همچنین سیگنال الکترونیکی  حتی از راه دور نیز قابل کنترل و باز و بسته شدن است.

چرا باید از دستگیره هوشمند استفاده کنیم؟

قابل بحث است که دستگیره هوشمند می‌تواند به‌ صورت موثری مشکلات و دردسرهای روزمره را کاهش دهد و یا کاملا برطرف کند.

 به نمونه‌های زیر توجه کنید

در ادامه شما را قانع خواهیم که مطمئن شوید قفل الکترومکانیک باعث ایجاد امنیت بهتر و انعطاف‌پذیری بیشتر می‌شود:

  • اگر کلیدهای خود را گم کرده اید یا فراموش کردید ، می‌توانید از طریق دستگیره الکترونیکی درب را باز کنید و وارد شوید.
  • شما می‌توانید از راه دور درب را باز کنید تا دیگر اعضای خانواده بتوانند وارد منزل شوند.
  • اگر مطمئن نیستید که درب خانه یا محل کارتان قفل شده است، می‌توانید درب را از راه دور قفل کنید.
  • برای شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، قفل هوشمند می‌تواند به معنای نظارت هرچه‌بیشتر ورود و خروج باشد.
  • اگر شرایط استفاده از قفل هوشمند را نداشتید، می‌توانید از حالت قفل مکانیکیِ دستگیره استفاده کنید.

مزایای دستگیره درب دیجیتال بسیار قابل توجه هستند؛ این دستگیره‌ها به‌صورت چشمگیری امنیت شما را افزایش می‌دهند. در ادامه با مهم‌ترین مزایای این محصول آشنا خواهید شد:

·          امنیت بیشتر با دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند می‌تواند حفاظت بیشتری برای فضای داخلی خانه و یا محل کسب و کار شما ایجاد کنند.

لازم به ذکر است که این مزیت در قفل‌های مکانیکی وجود ندارد و نمی‌توان از این قفل‌ها انتظار امنیت بالایی داشت.

سیستم‌های این دستگیره‌ها به‌صورتی است که  نگرانی‌های احتمالی ایمنی ناشی از ورود با کلید را از بین می‌برند. بنابراین درصد اینکه سارقین بخواهند از طریق دستگیره هوشمند داخل شوند، بسیار کم است.

·          تنظیم قفل

یکی دیگر از مزایای دستگیره‌ هوشمند قابلیت برنامه‌ریزی و تنظیم آن برحسب نیازهای شخصی و محیطی است. اگر یک برنامه روزانه شما طوری است که صبح از خانه بیرون می‌روید و شب به منزل باز می‌گردید، می‌توانید قفل خود را برای تعامل هنگام ترک و بازگشت به خانه برنامه‌ریزی کنید. این باعث سهولت استفاده از قفل می‌شود و همیشه می‌توان مطمئن شد که محیط داخل در شرایط امنی هست.

·          کنترل بیشتر بر دارایی‌ها

اگر شما صاحب مشاغلی هستید که گردش مالی بالایی دارد، نظارت بر فضای داخلی با دستگیره درب هوشمند ضروری است. با این قفل‌ها، کنترل بیشتری بر کارکنان و افراد دیگر خواهید داشت و می‌توانید به هر کدام از آنها دسترسی مجزا به محیط‌های مختلف بدهید. این دستگیره‌ها اطمینان می‌دهند که هیچ کس، به غیر از شما و کاربران مجاز، توانایی دسترسی به داخل محیط را ندارد. بنابراین می‌توانید از دارایی‌های خود بیشتر مراقبت کنید.

·          افزایش توانایی‌های امنیتی

دستگیره‌های هوشمند به ویژگی‌های پیشرفته‌ای مجهز هستند که در قفل‌های معمولی مشاهده نمی‌شوند. می‌توانید سطح دقیقی از محافظت  که مناسب محیط داخلی‌تان است را انتخاب کنید. خواه این امنیت از طریق حسگرهای بیومتریک باشد، خواه از طریق صفحه کلید رمزدار، به هر صورت می‌توانید درجه ایمنی فضای داخلی خود را افزایش دهید.

·          راحتی

راحتی و سهولت در استفاده از این دستگیره‌ها بی‌اندازه بالا است. شما می‌توانید در کسری از ثانیه وارد محیط داخلی شوید، و یا می‌توانید از قابلیت کلیدخور قفل استفاده کنید. در هر صورت، دست شما برای انتخاب باز است.

دستگیره هوشمند
دستگیره هوشمند

چند نکته کلیدی که باید در زمان انتخاب دستگیره درب هوشمند به آنها توجه کنید

درست است که ویژگی‌های هیجان‌انگیزی در این محصول وجود دارد که هر مصرف‌کننده‌ای را ترغیب به خرید می‌کند؛ اما گاهی بی اطلاعی از تنوع محصولات موجود در بازار و عدم شناخت دستگیره‌های مختلف باعث می‌شود که انتخاب درستی نداشته باشید. دستگیره‌های الکترونیکی هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند.

فروشگاه اقای قفل آماده ی ارائه این محصولات با بهترین کیفیت و متریال برای شما عزیزان میباشد چنانچه قصد سفارش هر یک از محصولات فروشگاه را دارید میتواند به صفحه اقای قفل مراجعه کنید یا با شماره 02166177376 – 09911177376 تماس بگیرید.

 

آی قفل
ارسال دیدگاه