خرید چشمی دیجیتال

خرید چشمی دیجیتال

چشمی دیجیتال چیست؟

چشمی دیجیتال یک چشمی حفره ای کوچک است که روی انواع درب نصب میشود و لنزی زاویه باز دارد که با نام لنز چشم ماهی شناخته میشود.

این محصول صفحه نمایشی دیجیتال دارد و به گونه ای است که بدون باز کردن درب، از طریق تلفن همراه و حتی از راه دور هم میتوانید چک کنید که چه کسی پشت درب است.

چشمی های معمولی فقط یک زاویه کوچکی را نمایش میدهند اما با این چشمی های هوشمند شما میتوانید تمام زوایا پشت درب را به صورت کاملا واضح، رنگی و با نور خوب در صفحه نمایش مشاهده کنید.

از ویژگی های محبوب و مهم این چشمی ها میتوان به قابلیت دید در شب اشاره کرد، یعنی زمانی که فضای بیرون تاریک است و نور کافی نیست، دستگاه به صورت اتومات روی حالت دید در شب قرار میگیرد.

خوشبختانه چشمی های دیجیتال که در شرکت اقای قفل  هم به فروش میرسند دارای انواع مدل ها با قابلیت های مختلف هستند و قیمت های به صرفه دارند و شما میتوانید به راحتی با کمترین قیمت، مناسب ترین گزینه را خریداری و استفاده کنید.

اولویت اول هر خانه و خانواده ای داشتن امنیت جانی و مالی و خیال راحت برای زندگی یا کار و موارد دیگر میباشد که امروزه میتوانید با تجهیزاتی از جمله چشمی دیجیتال درب، این شرایط را در سطح بالا فراهم کنید.

در گذشته ای نه چندان دور چندین مدل چشمی وارد بازار شدند که به خاطر خرابی زود هنگام و مصرف زیاد برق و باطری و عدم داشتن کیفیت بالا مورد استقبال قرار نگرفتند و بعد از آن چشمی های دیجیتال پیشرفته تری وارد بازار شدند و محبوب شدند.

این چشمی ها قابلیت داشتن سیم کارت یا اتصال به مودم را دارند و میتوانند فیلم و عکس ها را به صورت آنلاین روی صفحه نمایش یا تلفن همراه نمایش دهند.

همچنین از دیگر قابلیت های انواع چشمی دیجیتال درب میتوان به داشتن حافظه خارجی اشاره کرد که با آن میتوانید فیلم و عکس ها را ذخیره کنید و بعدا مشاهده کنید.

این محصولات دارای مدار فرمان، باتری، صفحه نمایشگر و چشمی و دوربین هستند و برای نصب هم نیازی به سوراخ کاری و سیم کشی برق ندارند و به راحتی نیز نصب میشوند.

انواع چشمی هوشمند درب ساختمان

چشمی دیجیتال با سنسور حرکتی

برخی از مدل های چشمی دیجیتال دارای سنسور حرکتی هستند، یعنی وقتی کسی یا چیزی اطراف سنسور ها حرکت کند، از آن فیلمبرداری میکند.

این سنسور ها دید وسیعی دارند و امروزه برای مکان های مهم و پروژه ها و … از آنها بسیار استفاده میشود.

چشمی دیجیتال سیم کارت خور

چشمی دیجیتال سیم کارتی هم قابلیت اتصال به انواع سیم کارت ها را دارد و میتوانید سیم کارت را به چشمی معرفی کنید تا زمانی که در منزل نبودید با شماره تلفنی که به تلفن هوشمند چشمی دیجیتالی معرفی نموده اید تماس حاصل نماید.

این چشمی دیجیتال در دو حالت داخل منزل و بیرون منزل قابل استفاده میباشد. هنگامی که در منزل هستید این چشمی دیجیتال همانند دیگر چشمی های دیجیتال معمولی عمل کرده و شما میتوانید افرادی که زنگ درب شما را میزند و یا روبروی درب توقف مینماید ببینید.

در حالت بیرون منزل فرد مراجعه کننده با فشار دادن زنگ چشمی دیجیتال میتواند با تلفن همراه شما در هر نقطه جهان تماس داشته و یا با دو بار فشار دادن شاسی چشمی دیجیتال پیغام خود را بگذارد. در هر حالت بیرون از منزل شما میتوانید با فعال نمودن سنسور حرکتی چشمی دیجیتال از فعالیتهای بیرون درب عکس داشته باشید.

    021-66177376     تلفن تماس جهت خرید     

مزایا خرید و استفاده از چشمی های الکترونیکی

 

 • در چشمی های دیجیتال امکان دید نسبت به چشمی معمولی بازتر می باشد.
 • در چشمی دیجیتال تصاویر غیر قابل وضوح و نامفهوم کاملا تشخیص داده می شود.
 • اگر امکان مشاهده برای سالمندان و کودکان فراهم نباشد ، بدلیل وجود مانیتور براحتی می توانند با استفاده از چشمی های دیجیتال پشت درب را مشاهده کنند.
 • کیفیت چشمی های دیجیتال نسبت به چشمی ساده مطلوب تر می باشد.
 • چشمی دیجیتال دارای مادون قرمز می باشد، امکان دید در شب را برای افراد فراهم می کند.
 • هنگام نصب نیازی به سیم کشی و برق ندارد.
 • اگر باتری تمام شود هشدار می دهد. براحتی می توان چشمی را شارژ کرد.
 • از ظاهر زیبایی برخوردار می باشد.
 • هنگام رفت و آمد مشکوک تصاویر را ثبت می کند. تصاویر ثبت شده در چشمی های دیجیتال بصورت HD می باشد . حافظه این چشمی معمولا 2 تا 8 گیگ می باشد.
 • در بعضی چشمی های دیجیتال امکان زیاد کردن صدا ، تنظیم رنگ وجود دارد.
 • دارای قابلیت زوم کردن می باشد
 • چشمی های دیجیتال بر روی انواع درب داخلی ، درب ضد سرقت نصب می شود. 

برای اطلاعات بیشتر و همچنین دیدن محصولات ما به سایت اقای قفل  مراجعه کنید.

برای خرید انواع قفل به صورت تکی و عمده با شماره 09911177376 _ 02166177376  تماس بگیرید.

 

 

 

 

آی قفل
ارسال دیدگاه