خرید لولای بدون کلیپس

خرید لولا یدون کلیپس

 راهنمای خرید لولا بدون کلیپس

لولا  بدون کلیپس

اصلی ترین وظیفه لولای کابینت نگه داشتن درب بر روی یونیت کابینت (بدنه کابینت) و عمل باز و بسته شدن درب میباشد.

لولا بدون کلیپس چیست و تفاوت آن با لولا کلیپس دار

همه ما تا به حال هنگام باز و بسته کردن درب کمد یا کابینت، متوجه انواع لولایی که به آن‌ها متصل است شده‌ایم. تکنولوژی ساخت و تولید لولا کابینت جدید نسبت به لولا معمولی و لولاهایی که در گذشته استفاده می‌شد بسیار پیشرفت کرده است. به طوری که علاوه بر زیبایی ظاهری و سهولت نصب، هنگام باز و بسته کردن درب کمترین صدا را تولید کرده و تحمل وزن‌های سنگین را نیز دارند. این لولاها به عنوان مهمترین نوع یراق آلات کابینت، اغلب از میان لولاهای گازور انتخاب شده‌اند و کاربردهای مختلفی دارند.

لولا های آرام بند بر خلاف لولا های ساده که با شدت و سرعت زیادی بسته شده و باعث ایجاد سر و صدا میشوند، بسیار آهسته بسته میشوند.

تفاوت لولا بدون کلیپس و کلیپس دار در چیست؟

شاید برای شما هم تجربه رفتن به فروشگاه‌های یراق آلات کابینت یا یراق آلات کمد دیواری را داشته باشید. اگر بدون اطلاع قبلی از مدل لولاها برای خریدشان مراجعه کرده باشید از شنیدن نام لولا بدون کلیپس تعجب کرده و در مورد تفاوت آن با سایر مدل‌های لولا به خصوص لولا کلیپس دار از فروشنده سوال کرده باشید. تفاوتی که بین این دو لولا وجود دارد، مربوط به نوع نصب آن‌هاست.

کلیپسی که در لولا بدون کلیپس وجود دارد، به بدنه لولا متصل است. به همین دلیل نیز جدا کردن درب از بدنه کابینت تنها با استفاده از ابزار آلات و باز کردن پیچ‌های مخصوص امکان پذیر است. اما در لولاهای کلیپس دار، کلیپس بدون باز کردن پیچ از بدنه لولا جدا می‌شود. بنابراین به راحتی می‌توان در صورت نیاز به باز کردن درب کابینت یا کمد، با استفاده از این کلیپس‌ها، درب را جدا کرد.

انواع لولا بدون کلیپس

در حال حاضر نیازها و سلایق افراد بسیار متنوع و متفاوت شده است. علاوه بر این شیوه ساخت خانه‌ها به دلیل تغییر نقشه‌ها و محدودیت فضا تحولات زیادی پیدا کرده است. بنابراین کابینت‌ها نیز باید همتای این تغییرات طراحی شوند. به همین دلیل است که تولید کنندگان لولاها سعی کرده‌اند مدل‌ها و طرح‌های مختلف لولا را ساخته و به بازار عرضه کنند. لولا بدون کلیپس که با نام لولاهای کابینت آشپزخانه فروخته می‌شوند نیز، انواع مختلفی دارند.

هر نوع نیز ویژگی‌های مخصوص به خود را داشته که باعث می‌شود افراد مختلف با نیازهای متفاوت بتوانند بهترین آن‌ها را برای آشپزخانه خود انتخاب کنند. برخی از آن‌ها با شدت کمتری بسته می‌شوند، برخی آرام بند هستند، برخی از آن‌ها نیز شیوه نصب مختلف داشته و در زاویه‌های متفاوتی باز می‌شوند.

لولا ارام بند بدون کلیپس

اگر به روند بسته شدن درب برخی از کابینت‌ها و کمدها دقت کرده باشید می‌بینید که سرعت آن‌ها زمانی که به انتها می‌رسند کم می‌شود. به طوری که به آرامی بسته شده و هیچ صدایی از به هم خوردن درب ایجاد نمی‌شود. علت آن نیز آرام بند بودن لولاهای آن‌هاست. در حال حاضر یکی از پر کاربردترین و پر طرفدارترین لولاها، لولا بدون کلیپس آرام بند است. انواع لولا ارام بند کابینت به پمپ‌هایی مجهز شده‌اند که از سرعت بسته شدن درب کابینت یا کمد و از شدت آن می‌کاهند. همین مساله باعث ایجاد صدای کمتر، آسیب کم شدن آسیب کمتر به بدنه و درب کمد و کابینت و ایمنی بیشتر آن‌ها می‌شود.

لولا بدون کلیپس روکار

برخی از ما هنگام خرید یا انتخاب لولا بدون کلیپس، نام لولاهای روکار یا توکار را شنیده‌ایم. اما شاید کمتر کسی باشد که به طریقه نصب آن‌ها دقت کرده و به طور دقیق بداند منظور از روکار بودن یک لولا چیست. لولاهای روکار را می‌توانیم به راحتی و تنها با بستن چند پیچ به هم وصل کنیم. به طوری که لازم به کنده کاری یا فراهم کردن شرایط خاصی برای این کار نیست.

لولا توکار بدون کلیپس

در مقابل لولا بدون کلیپس روکار، لولاهای توکار وجود دارند. تفاوت لولا توکار و روکار در واقع مربوط به محل نصب درب می‌باشد به این صورت که اگر شما بخواهید درب داخل کمد یا کابینت نصب شود به صورتی که روی درب با بدنه کابینت همسطح شود یا درب خیلی داخلتر از بدنه قرار بگیرد از لولا توکار استفاده می‌شود اما اگر درب روی نر بدنه کابینت نصب شود به صورتی که شما بعد از نصب درب در حالت بسته بودن دیگر بدنه کابینت مشخص نباشد روکار گفته می‌شود.

 

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09911177376 _ 02166177376 تماس گرفته و با مشاورین این مرکز صحبت کنید. همچنین برای خرید بهترین مارک لولا ارام بند بدون کلیپس می‌توانید اینجا  کلیک کنید. 

 

آی قفل
ارسال دیدگاه