خرید قفل|15 مورد از محبوب ترین سبک دکوراسیون داخلی

خرید قفل

خرید قفل|15 مورد از محبوب ترین سبک دکوراسیون داخلی

مدرن، صنعتی، شابی شیک … و غیره. چالش مهم بسیاری از مشتریان ما، فقدان درک و یا واژگانی برای توصیف و تعریف سبک طراحی داخلی است. با وجود سبک های طراحی منحصر به فرد که در این بخش از دنیای مد نمناک معرفی کرده ایم ، می توان فهمید که کدام سبک برای شما بهتر عمل می کند.

سبک دکوراسیون داخلی

برخی نیز از ترکیب عناصر چند سبک برای ایجاد ظاهر ایده آل خود لذت می برند. یک نقطه شروع خوب برای یک پروژه طراحی داخلی، کمی یادگیری در مورد هر کدام از سبک ها و نوع متفاوت بودن آن ها از یکدیگر است.

سبک دکوراسیون داخلی

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

معرفی ویژگی ها و آشنایی با انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی

1. سبک دکوراسیون داخلی ایرانی

همانطور که بهتر از تمام مردم دنیا می دانید دکوراسیون داخلی سبک ایران دارای ویژگی هایی است که از ارزشی خاص و فوق العاده برخوردار است. مشخصات و ویژگی هایی مثل طراحی مناسب، محاسبات دقیق، فرم درست پوشش، رعایت مسائل فنی و علمی در ساختمان، ایوان های رفیع، ستون های بلند و بالاخره تزئینات گوناگون که هریک در کمال سادگی جلوه گر شکوه سبک ایرانی است.

دکوراسیون داخلی ایرانی

مشخصات سبک خاص دکوراسیون داخلی ایرانی

2. سبک دکوراسیون داخلی معاصر

مدرن و معاصر دو سبکی هستند که غالباً به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. معاصر، متفاوت از مدرن است، چرا که طراحی الان و اینجا را توصیف می کند.تفاوت های اصلی وجود دارند که سبک طراحی مدرن و معاصر را از هم جدا می کند، سبک مدرن تفسیر سختگیرانه ای از طراحی دارد و در قرن بیستم آغاز شد.

از سوی دیگر، بیشتر سیال است و می تواند حس شیوعی را با پیروی کم تری با یک سبک خاص نشان دهد. به عنوان مثال، سبک معاصر ممکن است شامل خطوط منحنی باشد، در حالی که در طراحی مدرن وجود ندارد.

سبک دکوراسیون داخلی معاصر

تفاوت های موجود بین سبک معاصر و مدرن

3. مینیمالیست از سبک های دکوراسیون داخلی

مفهوم مینیمالیست چیزی است که در استرالیا بسیار محبوب است. مفاهیمی از طراحی مدرن را در بر می گیرد و آن ها را بیشتر آسان می کند.پالت های رنگش خنثی و نرم هستند؛ اثاثیه ساده هستند، و هیچ زرق و برق زیادی در لوازم جانبی یا دکوراسیون وجود ندارد.مینیمالیسم در نهایت با مفهوم قابلیت و خطوط فوق تمیز تعریف می شود.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

سبک بسیار ساده و تمیز مینیمالیست

4. سبک دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک صنعتی از انبار یا زیر شیروانی شهری الهام می گیرد.در بسیاری از این عناصر یک حس خامی ناقص وجود دارد، و دیدن آجر، چوب و داکت ها، غیر معمول است. یک خانه نمادین با موضوع طراحی صنعتی، طرحی از انبار و زیر شیروانی و یک ساختمان صنعتی است.

به سقف های بلند، الوار قدیمی و لوازم روشنایی فلزی متصل شده با اثاثیه کاربردی پراکنده فکر کنید.ممکن است یک یا دو قطعه از هنر انتزاعی یا عکاسی وجود داشته باشد، تا بتوان به آنها یک طرح رنگ خنثی زد، در غیر این صورت از مواد اولیه چوبی و فلزات مشتق رنگ بزنید.

سبک دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی طرحی از انبار و زیر شیروانی

5. طراحی سبک دکوراسیون داخلی مدرن نیمه قرن

مدرن نیمه قرن یک بازگشت به سبک طراحی اواسط دهه 1900 است. در درجه اول دهه های 1950 و 1960. نوستالژی قدیمی در طراحی مدرن نیمه قرن و برخی از عناصر مینیمالیسم وجود دارد. موضوع اصلی طراحی نیمه قرن، دگری از هرج و مرج و کاربردی بودن است.

این سبک بر روی فرم ها و اشکال طبیعی یا ارگانیک مثل صندلی “تخم مرغ شکل”، استفاده آسان از طرح های معاصر و بر ساخت ساده اش تاکید می کند. به راحتی هر فضای داخلی را تکمیل می کند و هم چنین به انتقال یکپارچه از داخل به خارج کمک می کند.

دکوراسیون داخلی مدرن نیمه قرن

دکوراسیون مدرن نیمه قرن نوستالژی قدیمی

6. سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون داخلی

طراحی اسکاندیناوی نسبت به سادگی زندگی در کشورهای شمالی می پردازد. طراحی مبل اسکاندیناوی اغلب شبیه کار هنری است، اگرچه ساده می باشد. به همراه برخی خطوط جالب، کارایی در مبلمان وجود دارد که بسیاری از آن ها یک تاثیر تاریخی دارند.

دیگر ویژگی های معمول شامل پالتی از رنگ سفید و ترکیب عناصر طبیعی مثل چوب فشرده، پلاستیک روشن و کاشی های میناکاری شده، فولاد و کفپوش چوبی عریض می شوند.اگر نکته ای از رنگ وجود داشته باشد، اغلب به خاطر استفاده از هنر، الیاف طبیعی، یا خز، و یا یک تکه از مبل ایجاد می شود.بزرگی، روشنایی طبیعی، لوازم جانبی کم و اسباب و اثاثیه کاربردی از طرح های اسکاندیناویایی هستند.

اسکاندیناوی

طراحی هنری و ساده سبک اسکاندیناوی

7. دکوراسیون داخلی سبک سنتی

سبک طراحی سنتی، جزییات کلاسیک، اثاثیه مجلل، و فراوانی لوازم جانبی را ارائه می دهد. این ریشه در حساسیت های اروپایی دارد. خانه های سنتی اغلب تیره، چوبی، پالت رنگی غنی، و دارای انواع مختلفی از بافت ها و خطوط منحنی هستند.

مبلمان جزئیات و پارچه های پر زرق و برق، مانند مخمل، ابریشم و زربافت دارند، که ممکن است شامل انواع مختلفی از الگوها و بافت ها باشند. در بیشتر طراحی های سنتی، عمق، لایه بندی و ابعاد وجود دارد.

دکوراسیون داخلی سنتی

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

خصوصیات سبک دکوراسیون سنتی

8. سبک دکوراسیون انتقالی

طراحی انتقالی یک سبک بسیار محبوب است، زیرا از طراحی سنتی و مدرن برای تسهیل بخشیدن به فضایی استفاده می کند که “بیش از حد” از یک سبک استفاده نمی کند. یک حس تعادل وجود دارد که جذاب و غیرمنتظره است.

یک طراحی انتقالی می تواند مواد سبک مدرن مانند فولاد و شیشه را در بر داشته باشد و سپس آن ها را با اثاثیه لوکس جمع کند.طراحی انتقالی همچنین شامل پالتی از رنگ های نسبتا خنثی، ایجاد یک فضای آرام و آرامش بخش است که با مدیریت، هم حس شیکی و هم گرما و هم دعوت را مدیریت می کند.

دکوراسیون انتقالی

ترکیب سبک سنتی و مدرن در دکوراسیون انتقالی

9. دکوراسیون داخلی به سبک کشور فرانسه

رنگ های گرم و خاکی نشان دهنده سبک طراحی سبک کشور فرانسوی هستند که مبلمان چوبی پوشیده شده و تزئینی می باشند. این سبک زندگی یک خانه روستایی را فراگیر می گیرد.طراحی کشور فرانسه می تواند شامل رنگ های نرم و گرم از قرمز، زرد یا طلایی و مواد طبیعی مانند سنگ و آجر باشد. طراحی کشور فرانسه می تواند شامل مجموعه ای از ظروف چینی مزین و روتختی سنگین و روپوش تخت خواب باشد.

دکوراسیون فرانسوی

معرفی سبک خاص دکوراسیون داخلی فرانسوی

10. سبک جالب دکوراسیون داخلی بوهمی

بوهمی، یک سبک محبوب برای طراحی خانگی و مد است. این نشان دهنده سبک زندگی بی خیال با قوانین کوچک است، به جز پیروی از میل قلبی خودتان.خانه های بوهمی ممکن است شامل اثاثیه و وسایل سبک، که در سطح جهانی الهام بخش منسوجات و فرش، نمایش مجموعه ها، و اقلام یافت شده در منابع بسیار متنوع است، از جمله بازارهای کهنه فروشان.

در هنگام استفاده از سبک بوهمی، گذاشتن چند بالشت روی زمین برای تشکیل یک جای نشستن راحت اصلا غیر معمول نیست. این سبک گلچین شده می تواند یک لوستر بی اندازه بزرگ با یک قالیچه کهنه و یک صندلی در اواسط قرن را باهم ترکیب کند. در سبک بوهمی، دیدگاه آزادی عمل وجود دارد که هر چیزی تا زمانی که شما آن را دوست دارید، وجود دارد.

دکوراسیون بوهمیایی

خانه های شلوغ و رنگی رنگی دکوراسیون بوهمیایی

11. دکوراسیون به سبک روستایی

طراحی روستایی از طبیعت الهام می گیرد، استفاده از عناصر خام و اغلب نیمه تمام از جمله چوب و سنگ ساخته شده، مهم است.طراحی روستایی ممکن است لوازم جانبی را از فضای باز با کمک گرمی از طراحی و جزییات معماری ترکیب کند که ممکن است شامل ویژگی هایی چون سقف های طاق دار با تیره های چوبی یا کف چوبی مرمت شده باشد.

بسیاری از طراحی ها در حال حاضر طرح های روستایی را با تجهیزات مدرن بیشتری ادغام می کنند.

دکوراسیون روستایی

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

خانه های ساخته شده از چوب و سنگ در دکوراسیون روستایی

12. طراحی سبک دکوراسیون شابی شیک

شابی شیک یک سبک پرنعمت است، اما در مقایسه با سبک های بوهمی و دیگران، تمایل به زنانگی، نرمی و لطافت دارد.اثاثیه شابی شیک اغلب پریشان هستند، و یا به این شکل ظاهر می شوند؛ رنگ به شکل آنتیک به پایان می رسد. پالت رنگی شابی شیک شامل سفید، کرم و پاستلی هستند. پارچه ها و پرده های دیوار روشن و مزین هستند.

دکوراسیون شابی شیک

سبک دکوراسیون زیبا و آرامش بخش شابی شیک

13. دکوراسیون هالیوودی

همچنین به عنوان هالیوود سلطنتی، هالیوود گلم یک سبک طراحی است که به نظر می رسد شیک و لوکس است. این یک سبک طراحی دراماتیک است، یک طراحی عالی برای مالک خانه ای که از بیان یک بیانیه لذت می برد.این سبک طراحی می تواند برخی از ویژگی های طراحی ویکتوریایی را شامل شود، از جمله مبلمان مخمل، عتیقه و غیره.پالت رنگی مخصوصش بنفش، قرمز و فیروزه ای هستند.

دکوراسیون داخلی هالیوودی

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

طراحی شیک و لوکس در دکوراسیون داخلی هالیوودی

14. دکوراسیون داخلی به سبک ساحلی / هامپتون

سبک طراحی ساحلی نیز به سبک هامپتون معروف است که از منطقه نمادین آمریکایی ساحلی آمده است. ویژگی های مشترک، عبارتند از؛ نور، پالت رنگی با رنگ های سرد و طبیعی با سایه های سرد و سبز. مبلمان اغلب سفید یا بژ هستند. اتاق می تواند شامل عناصر چوبی و لوازم جانبی باشد که اغلب توسط دریا الهام گرفته شده اند.

طرح های راه راه آبی و سفید برای بالش ها، پنجره های بزرگ، کاناپه های مخمل سفید، و چوب سفید رنگ نیز نمونه هایی از سبک کلاسیک ساحلی / همپتون هستند و هدف آن ایجاد محیطی آرام و راحت است که در ساحل و اقیانوس وجود دارد.

سبک ساحلی در دکوراسیون داخلی

ایجاد محیط آرام و راحت با دکوراسیون داخلی ساحلی

15. سبک دکوراسیون داخلی مدرن

مدرن یک عبارت طراحی گسترده است که به طور معمول در خانه ای با خطوط تمیز، ترد، یک پالت رنگ ساده و استفاده از موادی اشاره دارد که می تواند شامل فلز، شیشه و فولاد باشد.طراحی مدرن از یک حس سادگی در هر عنصر از جمله مبلمان استفاده می کند. چیزهایی که معمولاً برای توصیف سبک مدرن استفاده می شود، براق هستند.

سبک دکوراسیون داخلی مدرن

خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

آی قفل
ارسال دیدگاه