خرید قفل کتابی

بهترین قفل کتابی ضد اسید و ضد سرقت

قفل کتابی یکی از قفل های رایج در بازار است که به شکل مکعب مستطیل بوده و ساختار آن از سیلندر میله ای تشکیل شده است. با جابجایی این سیلندر، قفل باز و و بسته می شود. انواع قفل کتابی معمولاً از طریق کلید، برق و یا وارد نمودن رمز باز و بسته می شوند و برای بسته نگه داشتن درب یا حفاظ کاربرد دارند. بدنه این قفل ها فولادی یا برنجی بوده و کلیدهای آن نیز ساده،کامپیوتری یا ویژه و چهارپر است. برخی از این قفل ها روکش دار و ضد اسید بوده و ایمنی بسیار بالایی دارند. البته درب های آکاردئونی هر چقدر هم مقاوم باشند نمی توانند یک محافظ صددرصد برای درب خانه یا مغازه شما باشند اما قفل های کتابی هنوز هم سد ایمنی بسیار خوبی در برابر سارقین هستند.

رایج ترین کاربرد قفل کتابی استفاده از آن برای حفاظت از مغازه ها و تا حدی ماشین هاست. اغلب مغازه داران برای حفاظت از اموال خود کرکره ای در جلوی مغازه نصب می کنند که معمولا ًبا قفل های کتابی بسته می شود. استفاده از قفل های کتابی برای بستن کرکره مغازه ها رایج ترین کاربرد این قفل هاست زیرا زبانک این قفل ها کاملاً پنهان بوده و از این جهت بسیار ایمن هستند.

قفل های کتابی انواع مختلفی دارند که از نظر نوع بدنه و نحوه باز کردن با هم متفاوت هستند. بدنه این قفل ها معمولاً برنجی یا فولادی است و به وسیله کلید یا رمز باز می شوند. اغلب این قفل ها با کلیدهای تخت مخصوص باز میشوند که کپی کردن آنها برای سارقین کار سختی است. یکی از مهمترین عوامل ایمنی این قفل ها محل قرار گیری ساچمه آنهاست. همین موضوع تعیین کننده میزان خطر سوراخ کاری و نفوذ به این قفل ها است.

همانطور که گفتیم یکی از عوامل موثر در امنیت قفل کتابی محل قرار گیری ساچمه هاست اما جنس بدنه نیز تاثیر زیادی در ایمن این قفل ها دارد. اگر بدنه قفل کتابی ضعیف باشد با وارد شدن یک ضربه محکم به راحتی میشکنند و سارقین دیگر نیازی به دستکاری سیستم رمز قفل نخواهند داشت. برخی قفل های کتابی بدنه ضعیفی دارند که هیچ وجه نباید از آنها برای مغازه و ماشین استفاده کنید.

بهترین مارک قفل کتابی ضد سرقت و ضد اسید

 • قفل کتابی گیرا
 • قفل کتابی پارس
 • قفل کتابی باتیس
 • قفل کتابی کهن

مارک قفل کتابی قفل من

برند قفل من با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا ، امروزه یکی از پیشرفته ترین تولیدکنندگان محصولات امنیتی است. با سابقه ای باشکوه و کیفیت عالی محصول ، به عنوان یک مارک قابل اعتماد شناخته شده است.

محصولات این برند با مواد اولیه بسیار با کیفیت تولید می شوند. طراحی منحنی زیبا این قفل به همراه ظاهر خاص و چشم نواز آن ، از امکان بازگشایی قفل با هر وسیله ای جلوگیری می کند. این قفل برای انواع درهای گاراژ ، اتومبیل ، درهای نورد ، زنجیر و غیره ایده آل است.

در مقایسه با قفل های دیگر ، محصولات این برند دارای طراحی منحصر به فردی هستند.با استفاده از آن می توانید امنیت بالایی را برای محیط زندگی خود ایجاد کنید. همچنین دارای 3 کلید کامپیوتر می باشد. اگر به دنبال محصولات با کیفیت هستید ، ما در این قسمت بهترین مارک قفل کتابی را به شما معرفی می کنیم.

پرفروش ترین مدل های قفل کتابی قفل من

 • قفل کتابی قفل من مدل 1000SP
 • قفل کتابی قفل من مدل 1000SX
 • قفل کتابی قفل من مدل قفل کتابی 700 پارس بسته 2 عددی با کلید مشابه کامپیوتری
 • قفل کتابی قفل من مدل 900S
 • قفل کتابی قفل من مدل 1000S
 • قفل کتابی قفل من مدل H90MM
 • خرید قفل
  خرید قفل
کلیدواژه : قفل کتابیمارک
آی قفل
ارسال دیدگاه