خرید قفل هوشمند|انواع قفل هوشمند

خرید قفل هوشمند

خرید قفل هوشمند|انواع قفل هوشمند

داریم به سال جدید نزدیک میشویم و ما باید برای خونمون که تازه تحویل گرفتیم قفل های ضد سرقت و مجللی که ویژگی های بخصوصی دارد خریداری کنیم.

امروز دم دمای ظهر قرار شد به سمت بازار بروم و انواع قفل های هوشمند و ببینم تا اطلاعاتی درباره این قفل های هوشمند کسب کنم و تنوع آنهارا ببینم

همینطور که در راه بودم داشتم فکر میکردم که ای کاش قفلی پیدا کنم که شناسایی چهره و قابلیت های پیشرفته ای داشته باشه. نزدیک میدان حسن آباد بودم، که ناگهان چشمم به یک فروشگاه بزرگ افتاد که خیلی شلوغ بود ماشین را کنار خیابان پارک کردم و داخل فروشگاه شدم.

روی دیوار های فروشگاه پر از دستگیره های شیک بود. از مدل دو تیکه یا به اصطلاح خودشان رزت تا مدل پلاک ، در هر رنگ و مدل که فکرشم نمیکردم دیده میشد، اینجا بود که فهمیدم تصمیم درستی گرفتم که برای خرید دستگیره به بازارش مراجعه کنم.

طرح و نقش های این دستگیره ها بی نظیر بودند سمت چپ دیوار را که نگاه کردم دستگیره های کابینت قرار داشت که از کوچک ترین سایز تا بزرگ ترین سایزش و روی تابلو ها قرار  داده بودند.

سمت راست فروشگاه انواع قفل های موتور و ساختمان ، جک درب، فنر پارکینگ ، قفل اصلی درب ضد سرقت،قفل کمکی درب چوبی،قفل کمکی درب ضد سرقت ، قفل چهار لول های کالی ،قفل سه لول ،مقابل برقی، سیلندر های کامپیوتری، سیلندر دوشیار و پله ای،قفل های برقی درب پارکینگ، سیستم های هوشمند سازی، فنر آرامبند درب،قفل های ساده حیاطی ، قفل های استخری ،قفل های کمدی وجود داشت. فروشنده ای که آن سمت قرار داشت کامل مسلط به معرفی انواع قفل ها بود همینطور که توضیحات به مشتریان میدادند من هم گوش میکردم که انواع قفل ها را نام میبردند، انواع قفل های کتابی ،قفل آویز،قفل هوشمند که هر کدام  قابلیت های ویژه و خاص خود را داشتند.

قفل آویز: که این قفل ها برای انواع درب های حیاطی و  درب های انباری و پشتبان و دربهای فروشگاه ها و نمایشگاه ها و… قابل استفاده هستند و از خاصیت های قفل آویز که در هر مکانی قابل استفاده است حتی جاهایی که جا قفلی خیلی نزدیک به دیوار باشد میتوانیم از قفل های آویز استفاده کنیم.

از معایب قفل های آویز میتوان به باز شدن آن به دیلم اشاره کرد.

خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند 

قفل های کتابی :قفل های کتابی یکی از قدیمی ترین قفل های جهان بوده که دارای معایب و مزایای بسیار زیادی بوده اند.

سطح قفل های کتابی تا حد زیادی پوشیده است که این امر باعث شده بر زبانک قفل، قیچی و آهن بر و اره ها کمتر به آن گیر کند و این ویژگی باعث محبوبیت قفل های کتابی میان مردم شده است.

برخی از این قفل ها ضد اسید و روکش دار بوده و جنس بدنه آنها برنج یا فولادی است.

خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند 

قفل های هوشمند :قفل های هوشمند دارای خصوصیت های منحصر به فردی هستند . قفل های هوشمند را به گونه ای طراحی کردند که با توجه به نیاز های عموم کارایی داشته باشد.

از ویژگی های قفل های هوشمند میتوان گفت که دارای اثر انگشت و کارت و تگ دارای الگو و شناسایی چهره و رمز های عددی هستند.

یکی از ویژگی های دیگر این قفل ها که توجه من را به خودشان خیلی جلب کرد اتصال آن ها به تلفن های همراه ،آیفون ،WIFI DIRECTION و … هستند.

به نظرم قفل های هوشمند واقعا قفل هایی هستند که مورد پسند هر انسانی میتواند باشد چون هم از امینت بسیار بالایی برخورد دار هستند هم ویژگی های قابل تحسینی دارند و میتوان بدون هیچ استرس و نگرانی خانه را ترک کرد و نگران سرقت خانه نبود.

خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند 

همینطور که محو توضیحات فروشنده شده بودم آقایی من را صدا زدند و خوش آمد گویی کردند و فرمودند چه چیزی نیاز دارید

و من بهشون توضیح دادم که قفل های هوشمندی نیاز داریم که در امنیت بالای خانه اطمینان خاطر را داشته باشیم

که قسمتی از فروشگاه استندایی چیده شده بود که دستگیره هایی دیجیتالی بودند،

و از خاصیت های دستگیره های هوشمند داشتند توضیح میدادند و چند نمونه از مدل های مختلف دستگیره را نشان دادند ،همراه با کارایی .

نمونه ای از این دستگیره ها :

خرید قفل هوشمند
خرید قفل هوشمند

قفل دیجیتال P60R براساس آناتومی بدن تولید شده است. اسکنر اثر انگشت این دستگیره از بیوتریک 360 میباشد.

قفل بدنه این دستگیره فولاد آلیاژی ضد زنگ و کاملا اتومات طراحی شده است به گونه ای که پس از بسته شدن درب زبانه های قفل به صورت اتومات و هوشمند بسته خواهد شد.

این دستگیره دارای کلید لمسی زنگ بوده است که برای اعلان حضور افراد مقابل درب میتوان استفاده کرد.

این دستگیره ها با برد ساخت ژاپن طراحی و تولید شده است .از قطعات فلزی ساخته شده است که کاملا ار استقامت بالایی برخورد دار است.

یکی دیگر از ویژگی های آن رمز ها با تابع خیالی برای جلوگیری از هک شدن توسط دیگران ،تایید ورود دو مرحله ای  یکی دیگر از امکانات این محصول میباشد.

خرید قفل هوشمند
خرید قفل هوشمند

این نوع دستگیره دارای 100 نفر اثر انگشت

تعداد 100 کارت ، 100 تگ دارد.

این قفل علاوه بر اثر انگشت و کارت ،ریموت کنترل و کلید مکانیکی دارد ، یکی دیگر از مزایای این دستگیره گزارش گیری تردد است.

خرید قفل هوشمند
خرید قفل هوشمند

این دستگیره هوشمند ساخت کشور چین میباشد.

مجهز به چشمی هوشمند میباشد.

مجهز به قفل هرز از داخل.

مجهز به سنسور اثر انگشت.

قابلیت اتصال به اینترنت و باز کردن قفل از راه دور و مشاهده ورود و خروج افراد.

مجهز به باتری لیتیومی 4200 میلی آمپر.

خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند 

بعد از اتمام توضیحات ایشان من با خیال راحت  از این فروشگاه خریداری کردم ، دقیقا همان چیزی بود که ما احتیاج داشتیم و مورد استفادمان بود.

خیلی خوشحالم که توانستم با اطمینان بهترین گزینه را انتخاب کنم .

خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند خرید قفل هوشمند 

آی قفل
ارسال دیدگاه