خرید قفل|قفل ضد سرقت

خرید قفل

خرید قفل|قفل ضد سرقت از گذشته تا امروز

تا قبل از شروع تولید درب در ترکیه و ورود آن ها به بازار کشور و خرید درب ضد سرقت، حفاظت و امنیت منازل و محل کار شما تنها به چند نمونه قفل بسیار ساده محدود می شد. امنیت گذشته خانه های کشورمان را به خاطر دارید؟

درب چوبی خانه ها که یک قفل بسیار ساده در قسمت پایینی دستگیره درب ها داشتند و یک زنجیر ضعیف و ناتوان به عنوان شب بند.

حتی فکر کردن به این موضوع که در همین چند سال گذشته ما و شما، امنیت خود و خانواده هایمان را با این ترکیب بسیار ضعیف حفظ می کردیم، بسیار وحشتناک و دلهره آور است.

قفل درب ضد سرقت کاله

 

انواع قفل درب ضد سرقت

اما اگر می خواهید بدانید که قفل ضد سرقت امروز موجود در بازار به چه میزان پیشرفته شده اند و تا چه حد امنیت و آرامش منازل و افکار شما را بالا می برند، با گروه درب های ضد سرقت دُرناب همراه باشید.

تا به امروز انواع قفل ضد سرقت موجود در بازار ایران به 6 دسته اصلی تقسیم می شوند:

1- یراق تک قفل

یراق تک قفل معمولا در درب های لابی و پر رفت و آمد استفاده می شود، چرا که رفت و آمد زیاد باعث فرسودگی و ازبین رفتن قفل شما و مغزی قفل درب ضد سرقت می شود.

پس اگر برای درب ورودی ساختمان و لابی منزلتان قصد سفارش درب را دارید و نگران خرابی و کاهش طول عمر آن هستید، از نگاه مشاورین فروش شرکت، تنها یک پیشنهاد به صرفه با عمری بالا دریافت خواهید کرد و آن یراق تک قفل ترک است.

2- یراق دو قفل

یراق دوم که پر مصرف ترین قفل در بین قفل ها نیز می باشد، یراق دو قفل است که در اکثر درب های دپو شده دربازار و مصرفی خانه ها این نوع قفل در ساختار درب های ضد سرقت استفاده شده است.

قفل کاله دارای دو قفل مجزا از هم می باشد که یک قفل با ۵ کلید در قسمت پایین درب و یک قفل با 3 کلید در قسمت بالای درب شما وجود دارد که اصطلاحا به آن شب بند گفته می شود

این قفل از نمای بیرون با کلید باز و بسته شده و از نمای داخلی منزل و محل کار شما دارای وُلوم خواهد بود

قفل درب ضد سرقت

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

3- قفل نیمه مرکزی

قفل نیمه مرکزی سومین نوع از قفل های موجود در بازار است. در این از نمای بیرونی، شما تنها شاهد یک قفل خواهید بود.

اما در عمل با چرخاندن کلید، تمامی 6 قفل کارشده در ساختار درب مورد نظر شما به صورت همزمان باز می شود.

در عمل این قفل همانند یراق دوقفل است اما جلوه و نمای خاص تری خواهد داد.

قفل درب ضد سرقت Kale

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

4- قفل ضد سرقت آژیردار

قفل درب ضد سرقت آژیر دار قفلی است که در صورت ضربه و یا دیلم خوردن شروع به آژیر کشیدن می کند.

این عمل سبب هشدار دادن به همسایگان و اطرافیان منزل شما می شود.این قفل براساس نوع ضربه وارد شده، مدت زمان آژیر و هشداری که می دهد  نیز متفاوت است.

5- قفل کاله

بهترین و کامل ترین نوع قفل موجود در بازار قفل درب ضد سرقت kale است.

قفل ۱۴ زبانه مولتی کاله است. در این نوع قفل 13 زبانه از پایین، وسط و از بالا باز می شود که به اضافه شب بند نصب شده برروی، مجموعا شامل 14زبانه خواهد شد .

قفل کاله به دلیل دارا بودن بیشترین زبانه در میان انواع قفل های موجود در بازار، پرفروش ترین و محبوب ترین قفل میان خریداران می باشد.

در ویدیویی که مشاهده می کنید، عملکرد این نوع قفل را از صفر تا 100، مورد نقد و بررسی قرار داده شده است.

پس اگر به دنبال یکی از بهترین قفل ضدسرقت هستید ، این قفل را گوشه ی ذهنتان درخاطر داشته باشید.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

6- قفل گاوصندوقی

ششمین نوع و یکی از خاص ترین انواع قفل، قفل گاوصندوقی است. این قفل ها به دلیل ساختار منحصر به فرد خود امکان دزدی از شیوه در آوردن مغزی یا توپی را به صفر می رساند.اما چگونه؟

قفل درب ضد سرقت

قفل گاوصندوقی به دلیل نداشتن هیچگونه مغزی یا توپی در ساختار خود به عنوان یکی از با امنیت ترین قفل های موجود دربازار شناخته می شود که در محتوای ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید به توضیح جامع و کامل آن پرداخته ایم.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

قفل ضد سرقت درب چوبی

قفل ضد سرقت درب چوبی نیز یکی دیگر از مواردی است که برای بخش قابل توجهی از خریداران مهم و قابل توجه است، اما اهمیت این موضوع برای خانه هایی که به دنبال افزایش امنیت هستند اما به دنبال خرید درب نیستند، این گزینه بهترین انتخاب برای این عزیزان است.

آیا قفل ضد سرقت درب چوبی می تواند مانند درب های امنیتی مقاومت قابل قبولی را ایجاد کند؟پاسخ این سوال به صورت کاملا نسبی است به صورتی که نمی توان گفت بهترین قفل موجود در بازار ایران بتواند برای یک درب چوبی قدیمی مقاومت ایجاد کند یا خیر.اما پیشنهاد شرکت به این دسته از خریداران محترم این است که با افزایش بودجه خود، اقدام به خرید درب ضد سرقت ارزان کنند تا کیفیت و مقاومت بهتری را نیز داشته باشند.با وجود تمامی این موارد قفل ضد سرقت درب چوبی نیز می تواند تا حد نسبتا قابل قبولی مقاومتی را ایجاد کند تا در بدترین حالت، مدت زمانی که برای سرقت وجود دارد را افزایش دهد.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل
آی قفل
ارسال دیدگاه