خرید قفل|انواع قفل هوشمند درب ضد سرقت

خرید قفل

خرید قفل|انواع قفل هوشمند درب ضد سرقت

قفل‌ها نیز برای سال‌های زیاد به شکلی متوالی ایجاد امنیت نسبی مکان‌های مختلف را به عهده داشتند. درواقع، بازکردن درب ورودی یک مکان ایده مصریان باستان بود. امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی درب‌های قدیمی کم کم جای خود را به درب‌های ضد سرقت می‌دهند. درب‌هایی که با داشتن چند لایه و یک قفل مخصوص به شکل چشمگیری حامی امنیت در دنیای امروز می‌باشند. با این حال پیشرفت تکنولوژی را نمی‌توان متوقف ساخت. روی  درب‌ ضد سرقت  قفل‌های مخصوص و مقاومی نصب می‌شود که همواره با چفت شدن در چهارچوب و قاب درب، سبب افزایش امنیت و کاهش احتمال بازشدن درب از روش‌های غیر مجاز می‌گردد. پیشرفت تکنولوژی روی قفل درب‌های ضد سرقت نیز تاثیر گذاشت و قفل‌های دیجیتال به میان آمدند. اما قبل از معرفی باید گفت که، قفل دیجیتال چیست؟

خرید قفل خرید قفل  خرید قفل خرید قفل

قفل دیجیتال چیست؟

            قفل ضد سرقت دیجیتال که با نام  قفل هوشمند درب ضد سرقت  نیز شناخته می‌شود، نوعی قفل الکترونیکی مقاوم می‌باشد که بخشی از ابزار و یراق آلات ساختمان درب ضد سرقت به حساب می‌آید. کارایی این قفل به گونه ای است که می‌توان بدون استفاده از کلید به عنوان وسیله اصلی و با استفاده از روش های گوناگون آن‌را باز کرده و یا کنترل نمود. البته حتما باید این موضوع را گفت که قفل هوشمند درب ضد سرقت دارای کلید یدکی و زاپاس می‌باشد که در مواقع اضطراری بتوان از طریق محفظه قفل که اکثرا به شکلی مخفی در ساختمان قفل هوشمند وجود دارد استفاده کرد. وجود قابلیت‌ها و سیستم‌های امنیتی و محافظتی خاص سبب شده تا این نوع قفل یکی از پرطرفدارترین و بهترین قفل‌ها در زمینه  یراق آلات درب ضد سرقت  تبدیل شود.
برای تهیه انواع درب ضد سرقت و یراق آلات آن نظیر انواع قفل درب ضد سرقت می‌توانید با مجموعه دژ درب درتماس باشید.

            از دلایل استفاده بالای این نوع قفل که امروزه بسیار رایج شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امنیت بالای ورودی‌های قفل دیجیتال:
  نمی‌توان این موضع را انکار کرد که استفاده از کلیدها همواره مشکلاتی را برای صاحبان پدید می‌آورد. از این مشکلات می‌توان به گم شدن کلید، امکان ساخت یک نمونه از روی کلید گمشده و… اشاره کرد. در نتیجه می‌توان گفت قفل‌های کلیدی هرچند دارای امنیتی بالا هستند اما با این حال هیچ چیز صد درصد نبوده و امکان کپی از کلیدها وجود دارد. برعکس در استفاده از قفل دیجیتال چون این قفل‌ از طریق روش‌های هوشمد باز می‌گردد می‌توان امنیت بالاتر آن‌را تضمین کرد.
 • ویژگی‌های رضایت بخش، پیش زمینه آرامش صاحبان:
  قفل دیجیتال ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارد که موجب رضایت بیشتر استفاده کنندگان می‌شود. از این ویژگی‌ها می‌توان به پشتیبانی از سیستم خانه هوشمند، قفل خودکار، آلارم هشدار و کنترل ورود و خروج اشاره کرد.

خرید قفل خرید قفل  خرید قفل خرید قفل 

از دیگر ویژگی‌های کلی قفل‌های دیجیتال هوشمند می‌تواند به:

 • اتصال قفل هوشمند به تلفن همراه
 • داشتن قابلیت قفل کارتی درب ضد سرقت
 • استفاده از انواع رمز و اثر انگشت به تعداد بالا و ذخیره در حافظه
 • قابلیت دارا بودن رمز یک بار مصرف
 • مجهز بودن به سیستم قفل کودک
 • قابلیت اتصال هوشمند به آیفون تصویری
 • اعلام وضعیت قفل به صاحبان (برای مثال کسی در تلاش برای بازکردن غیرمجاز بوده است یا خیر.)
 • امکان ثبت تاریخ و ساعت ورود و خروج

اشاره کرد.

            خرید قفل هوشمند و دیجیتال نیز از مراکز فروش یراق آلات مخصوص درب ضد سرقت میسر می‌باشد. همچنین می‌توان از طریق وبسایت مراجعی نظیر مجموعه دژ درب علاوه بر انواع درب ضد سرقت، انواع قفل و همچنین قفل هوشمند را نیز خریداری فرمایید.
قیمت قفل دیجیتال درب ضد سرقت مشخصا به دلیل داشتن تجهیزات و امکانات بالا و همچنین با درنظر گرفتن کشور سازنده آن، به نسبت سایر قفل‌ها بالاتر می‌باشد. بالاتر بودن قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت با توجه به خدمات و ویژگی‌هایی که به صاحبان منازل و … ارائه می‌سازند کاملا منطقی و عقلانی و نصب آن بر روی ساختامان درب ضد سرقت یک اقدام درست می‌باشد.

خرید قفل خرید قفل  خرید قفل خرید قفل 

            بعد از اطلاع از قیمت قفل دیجیتال درب ضد سرقت، باید شرایط درب را نیز بررسی کرد که آیا این درب توانایی نصب قفل هوشمند را دارا هست یا خیر. این شرای عبارتند از:

 • مقدار ضخامت درب می‌بایست میان 3.5 الی 9 سانتی متر باشد.
 • طول شفت درب نباید از مرکز آن خارج شود.
 • توجه به جنس و نوع درب بر اساس مقاومت (چوبی یا فلزی).
 • بررسی محتویات قفل دیجیتال.
 • استفاده از شخص متخصص برای نصب قفل هوشمند.

پس از بررسی این‌که درب قابلیت نصب قفل هوشمند درب ضد سرقت را دارا می‌باشد حالا می‌توان قفل را روی آن نصب نمود. لازم به ذکر است که قفل هوشمند را می‌توان بر روی اکثر درب‌های ضد سرقت ایرانی و ترک نصب کرد. در رابطه با درب ضد سرقت چینی نیز می‌بایست خاطر نشان کرد که بهتر است قفل هوشمند بدون دستگیره بر روی آن استفاده کرد. زیرا در این نوع درب با نصب قفل دارای دستگیره به احتمال زیاد کارایی سیستم مرکزی قفل هوشمند درب ضد سرقت از کار افتاده و کارایی‌اش را از دست خواهد داد.

خرید قفل خرید قفل  خرید قفل خرید قفل 

آی قفل
ارسال دیدگاه