خرید قفل|تبدیل قفل معمولی به قفل زنجیری

خرید قفل|تبدیل قفل معمولی به قفل زنجیری

شاید شما هم تا کنون فکر کرده باشید که مزیت استفاده از قفل های کامپیوتری نسبت به قفل های معمولی چیست؟ یکی از مهم ترین مشکلاتی که قفل های معمولی دارند این است که تنها با کشیدن شاسی و کلید های مکانیکی باز می شوند و حتی امکان اتصال آنها به آیفون ها بسیار کم شده است. این مشکل باعث شده که بسیاری از کاربران قفل های معمولی به فکر تبدیل قفل معمولی به قفل برقی زنجیری باشند. قفل های برقی زنجیری حتما با نصب به آیفون باز می شوند و این می تواند یکی از مهم ترین مزایای این قفل ها باشد و کار را برای کاربران آپارتمانی تا حدود زیادی راحت تر کرده است.

از این جهت شاید فکر کنید که قیمت قفل برقی زنجیری نسبت به قفل های برقی معمولی بالاتر است. اما به این نکته توجه کنید که به این قفل ها قابلیت های بسیار جدیدی اضافه شده است.

قفل زنجیری

قفل بازکن زنجیری چیست و چه قابلیت های دارد

این قفل ها به عنوان واسطه قفل معمولی قرار می گیرند و به راحتی با نصب سیم کشی به آیفون می توانید آنها را از داخل منزل باز کنید.

مراحل نصب قفل برقی زنجیری

همانطور که می دانید برای نصب قفل برقی زنجیری به جای قفل معمولی باید مراحل خاصی را طی کنید. در مرحله اول کافی است قفل برقی را باز نمایید و قطعات داخلی آن را بشناسید و به وسیله آنها اقدام به نصب سیم برق آیفون به سیستم داخلی قفل کنید و سپس در مرحله آخر زنجیر را روی قفل بیندازید.

مراحل نصب قفل زنجیری

نکات مورد نیاز در هنگام نصب قفل برقی زنجیری

یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در هنگام نصب قفل برقی زنجیری به آن توجه کنید این است که تسمه باید در راستای  دستگیره قفل باشد و با آن هم سطح باشد در غیر این صورت قفل گیر می کند و باز نمی شود. در صورتی که تسمه و زبانه قفل را نتوانید با هم، همسطح کنید باید از قوطی آلومینیومی یا پیچ و مهره هایی که در بسته وجود دارد برای هم سطح کردن آنها استفاده نمایید.

  1. در زمان نصب زنجیر به آهنی که در پشت در قرار دارد و در صورتی که تسمه کوتاه باشد دقت کنید که زنجیر کاملا صاف و کشیده شود در غیر این صورت در زمانی که قفل با آیفون زده می شود امکان باز شدن وجود ندارد یا در زمان بسته شدن درب زبانه گیر می کند و امکان بسته شدن قفل سخت تر می شود.
  2. در زمان نصب زبانه قفل و تسمه بزرگ دقت کنید که زنجیر کاملا صاف و کشیده باشد و به گونه ای رگلاژ شود که این زبانه حداقل به اندازه 5 میلی متر داخل محفظه قفل قرار بگیرد.
  3. اتصال سیم برق به ترمینال ها باید به گونه ای باشد که با بست به زنجیر متصل شوند و این اتصال به صورتی باشد که دو انتهای آهن دم درب و بوبین ترمینال ها آزاد باشد.
  4. قلاب های که به آهن پشت دری متصل هستند شامل تسمه بلند قفل و تسمه کوتاه قفل هستند و باید قفل اتصالی در ورودی را کاملا سفت نگه دارند.
آی قفل
ارسال دیدگاه