خرید قفل|انواع جاکلیدی

خرید قفل|انواع جاکلیدی

طراحی جاکلیدی برای جلوگیری از گم شدن کلیدها

آیا شما هم از گم کردن کلیدهای خود خسته شده اید و هر روز صبح برای پیدا کردن آن ها از گوشه ای به گوشه ای دیگر می دوید و به فکر طراحی جاکلیدی هستید؟ آیا از اینکه کلید همه افراد در هر گوشه خانه یافت می شود، خسته شده اید. همه آنچه شما نیاز دارید یک قفسه اصلی و طراحی جاکلیدی برای ذخیره وسایل مورد نیاز خود از جمله کلید است. آن ها را در سریع تر پیدا شدن و مرتب ماندن کمک کنید! اکنون اجازه دهید تا نگاهی به چند مدل و طراحی قفسه های جاکلیدی مورد علاقه مان بیندازیم و ببینیم که آیا می توانند برای خانه و کلیدهای شما نیز کار کنند یا خیر!

طراحی جاکلیدی چوبی

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک چنین طراحی جالبی را در فروشگاه پیدا کنید، عالی است! اما این طراحی جاکلیدی همچنین یک مدل زیبا برای کسانی است که بتوانند کار دست خود را امتحان کنند. ترکیب چوب و چسب های قدیمی، اجزای “کلیدی” در اینجا هستند. شما حتی می توانید مکانی برای نگه داری تلفن های همراه خود نیز داشته باشید!

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی با لگو

به عنوان یک طراحی پاپ و منحصر به فرد، نگاهی به این قفسه طراحی جاکلیدی ساخته شده از لگو بیندازید! برای استفاده آسان، هر یک از کلیدهای مهم شما دارای یک لگو است که به صفحه کلید خود متصل می شود و تمام خانواده می توانند از این طراحی لذت ببرند، زیرا علاوه بر کارکرد، زیبایی و جذابیت بالای بصری نیز دارد.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی ظریف

در اینجا یک طراحی سنتی و ظریف برای یک خانه دنج، اما همچنین بسیار کاربردی به عنوان جاکلیدی وجود دارد که به راحتی می توانید کلیدهای خود را روی آن قرار دهید. این مدل را در حیاط، کنار درب داخلی یا حتی آشپزخانه که هر کس جایی برای قرار دادن قطعات مهم خود دارد، آویزان کنید.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی کاملاً کلاسیک

اگر به دنبال مدل جاکلیدی به شکل ساده و کلاسیک هستید، که با سبک مینیمال و مدرن خانه شما هماهنگی داشته باشید، پس این طراحی جاکلیدی برای شما مناسب خواهد بود. کلیدهای خود را هنگام بیرون رفتن از در، آویزان کنید و با سهولت از روی این جاکلیدی بردارید.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی به شکل گنجشک های عاشق!

در اینجا یک مدل زیبا و بسیار جالب وجود دارد که کاملاً با طرح فصل بهاری متناسب است. البته، این جاکلیدی به عنوان یک عنصر تأکیدی زیبا در آشپزخانه نیز می تواند اضافه می شود و عملکرد آن، فقط جهت افزایش برای کیفیت جذاب آن است.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

علاوه بر طراحی بالا، شما می توانید از سایر حیوانات نیز کمک بگیرید. یک نکته جالب و مدرن در مورد این قطعه فیل طلایی وجود دارد. این جاکلیدی به راحتی کلیدهای شما را نگه می دارد و در عین حال نمایی جالب و جذاب را در هر اتاقی که در آن قرار داشته باشد، ایجاد می کند.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی به شکل سبد کوچک

علاوه بر همه قلاب های دست ساز مفید برای آویزان کردن همه کلیدها، این سبد کوچک نیز علاوه بر این که می تواند مانند یک سازمان دهنده نامه های شما را مرتب کند، یا چیزهای مختلف دیگری را نگه دارد، به عنوان یک طراحی جاکلیدی مورد استفاده قرار می گیرد. همه این ها گزینه ای مناسب برای ورودی خانه شما است تا همیشه در صورت لزوم آماده باشید و هر چه سریع تر بتوانید با هر وسیله ای که لازم دارید خانه را ترک کنید. وسایلی مانند قلاده حیوانات خانگی، عینک آفتابی و غیره را در سبد و کلیدهای خود را روی قلاب  ها قرار دهید و در صورت لزوم به آن ها لیبل بچسبانید. ابعاد این قفسه جاکلیدی 10.5 در 2.5 در 4.5  و از جنس استیل می باشد.

 

طراحی جاکلیدی تأکیدی

این طراحی جاکلیدی اگر چه در این عکس فقط به عنوان یک تزیین دکوراسیون دیده می شود، اما می تواند ملزومات واقعی روزانه را به اندازه عنصر تأکیدی بودن نگه دارد. این قفسه رنگی و جذاب جاکلیدی می تواند بر روشن و پر جنب و جوش شدن هر اتاقی که در آن نصب شود، کمک کند.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل

طراحی جاکلیدی با کلید!

این کلید بزرگ و قلاب های آن نیز یک جاکلیدی کامل را ایجاد می کند، این طور فکر نمی کنید؟ این طراحی خلاقانه جاکلیدی، با رنگ خاص آن یک طراحی برجسته و همچنین بسیار کارآمد برای خانه های شما است.

تصاویر بیشتر:

 

 

 

 

آی قفل
ارسال دیدگاه