خرید قفل|دستگیره درب پلاک

خرید قفل

خرید قفل|دستگیره درب پلاک چیست؟

دستگیره درب پلاک چیست؟ یکی از انواع دستگیره درب می باشد که بیشتر بر روی درب‌های دفاتر در ادارات و درب اتاق ها در منازل نصب می‌شود. این دستگیره در مدل‌های متنوعی عرضه شده است تا تمام افراد با هر سلیقه‌ای که دارند بتوانند نمونه دلخواهشان را انتخاب و خریداری نمایند.
دستگیره درب پلاک چیست؟ دستگیره پلاک از مقاومت و دوام مناسبی برخوردار است

دستگیره درب پلاک چیست؟

دستگیره درب پلاک چیست؟

دستگیره درب پلاک چیست؟

بنابراین می‌توانید از آن مدت زمان طولانی استفاده کنید.شکل ظاهری این دستگیره ممکن است به صورت ساده و یک دست باشد یا از طراحی‌های خاص و مدرن بر روی دستگیره استفاده شده باشد.بنابراین هنگام انتخاب و خرید دستگیره درب، باید به محلی که جهت نصب دستگیره مد نظر دارید توجه ویژه‌ای داشته باشید، تا دستگیره پس دستگیره درب پلاک چیست؟ از نصب دارای ظاهر مناسبی باشد.

دستگیره پلاک و کاربردهای آن

دستگیره پلاک برخلاف دستگیره دو تکه (رزت) که دارای دو بخش جداگانه می‌باشد، به صورت یک دستگیره یکدست طراحی شده است. یکپارچه بودن دستگیره پلاک باعث می شود که طراحان و سازندگان دستگیره پلاک خلاقیت بیشتری در ساخت و تولید آن به خرج دهند و نمای ظاهری دستگیره پلاک را به گونه‌ای طراحی کنند که هنگام نصب دستگیره درب پلاک چیست؟ بر روی درب شیک تر به نظر برسد.

دستگیره با طراحی خاص

این دستگیره با وجود طراحی خاصی خود بیشتر برای اتاق خواب‌ها و… استفاده می‌شود. دستگیره پلاک علاوه بر دارا بودن یک دستگیره برای باز و بسته کردن درب دارای محلی دستگیره درب پلاک چیست؟ برای نصب قفل نیز می باشد. بنابراین این نمونه از دستگیره را می‌توان برای درب ورودی منازل یا ادارات نیز مورد استفاده قرار داد.            خرید قفل

دستگیره درب پلاکی

در این نوع دستگیره درب، محل دستگیره و ورودی کلید یکپارچه است و در انواع مختلف رنگ و طرح و اندازه، با قفل کلید خور معمولی و نیز قفل سیلندر تولید می شوند.این نوع دستگیره قابل استفاده در انواع درب های منازل، ادارات و… است.دستگیره درب پلاک چیست؟

انتخاب دستگیره

هنگام انتخاب این دستگیره به این نکته توجه داشته باشید که قفل انتخابی باید از هماهنگی لازم با دستگیره پلاک برخوردار باشد. تا بتوانید به راحتی با نگه داشت دستگیره درب را باز و بسته کرده یا آن را به وسیله کلید قفل کنید.
دستگیره‌های پلاک نسبت به سایر دستگیره‌های عرضه شده در بازار از تنوع بیشتری برخوردار هستند؛ زیرا این دستگیره‌ها نسبت به مدل‌های جدید و امروزی از قدمت بیشتری دستگیره درب پلاک چیست؟ برخوردار می‌باشند.

دستگیره پلاک

دستگیره های پلاک به نسبت مدل های امروزی از قدمت بیشتری بر خوردار هستند، این نوع از دستگیره درب یک تکه بر خلاف دستگیره های دو تکه، یک دست طراحی شده اند. طراحی یک دست دستگیره پلاک به طراحان قدرت منور بیشتری می دهد از همین رو ظاهر مدل های فوق بسیار شیک و خاص می باشد، بعد از نصب دستگیره پلاک بر روی درب، دستگیره درب پلاک چیست؟ شما شاهد یک نمای زیبا خواهید بود که هنر طراحان را نشان می دهد.

نصب قفل روی دستگیره پلاک

بر روی دستگیره پلاک جای نصب یک عدد قفل وجود دارد، این مدل از دستگیره ها بیشتر به عنوان دستگیره اتاق خواب های منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد اما با وجود جای نسب قفل شما می توانید از مدل مذکور برای درب های ساختمان و ادارات هم استفاده کنید. توجه داشته باشید برای قفل دستگیره پلاک مدلی را انتخاب نمایید که بیشترین هماهنگی را با دستگیره داشته باشد، در صورت ست نبودن قفل با دستگیره به هنگام باز وبسته کردن دچار مشکل خواهید شد.

طرح های بسیار متنوع دستگیره پلاک

خوشبختانه دستگیره پلاک به علت قدمت بیشتر از طرح های بسیار متنوعی نسبت به دیگر دستگیره های موجود در بازار بهر می برد، شما می توانید بنا به سبک دکوراسیون منزل خود بهترین طرح را انتخاب و بر روی درب ها نصب کنید، همچنین این نوع از دستگیره ها از رنگ بندی های بسیار متنوعی ساخته می شوند تا با هر سلیقه ای همخوانی داشته باشند.
دستگیره درب پلاک چیست؟ به علت کیفیت بالا، شما می توانید تا مدت ها باخیالی آسوده از دستگیره های پلاک برای درب های اتاق خواب، درب وردی شرکت ها و… استفاده نمایید.

دستگیره درب چوبی پلاک

نوعی دیگر از دستگیره ها می باشد که با توجه به جنس چوبی خود مناسب برای انواع درب ها است، این نوع از دستگیره ها بخاطر جنس خود از درخشندگی و براقی بالایی برخوردار دستگیره درب پلاک چیست؟ هستند و نمایی بسیار شیک و زیبا به محل مورد نسب منتقل خواهند کرد.

دستگیره درب آپارتمان

دستگیره درب آپارتمان یا دستگیره درب ورودی، همان گونه که از نامش پیداست، دستگیره ای است که به درب ورودی آپارتمان نصب می شود. معمولا دستگیره درب ورودی را نسبت به بقیه ی دستگیره های خانه خاص تر و شکیل تر انتخاب می کنند زیرا تمام افراد قبل از این که داخل منزل شما را ببینند نمای بیرونی و درب ورودی را مشاهده می‌کنند. ویژگی بارز این دستگیره ها این است که فقط از یک طرف قابلیت باز شدن دارند و از یک سمت قفل می شوند.

خرید قفل خرید قفل  خرید قفل خرید قفل

خرید دستگیره درب آپارتمان

بنابراین برای خرید دستگیره درب آپارتمان باید به سمت دستگیره دقت کرد. یعنی باید  توجه کنیم، از آن سمتی که وارد می شویم دستگیره باید چپ باز شو باشد یا راست باز شو. دستگیره درب پلاک چیست؟ هنگام خرید دستگیره درب ورودی باید همراه دستگیره، قفل درب و سیلندر درب نیز خریداری شود.

دستگیره درب سرویسی

دستگیره درب سرویسی به دستگیره هایی گفته می شود که روی درب های سرویس بهداشتی نصب می شود. ویژگی بارز این دستگیره های پلاک این است که از دو طرف دستگیره قابلیت باز شدن دارند اما فقط از یک سمت قفل می شوند. برای خرید دستگیره سرویس بهداشتی باید به سمت دستگیره دقت کرد. یعنی باید توجه کنیم که دستگیره چپ باز شو است ،یا راست باز شو. هنگام خرید دستگیره سرویس بهداشتی باید یک عدد قفل درب چوبی متناسب با دستگیره نیز خریداری شود. معمولا دستگیره درب سرویسی در مدل ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود است .

دستگیره کلیدی

دستگیره پلاک کلیدی همان دستگیره های معمولی است که از قدیم در همه ی خانه ها وجود داشته. همان دستگیره درب اتاق که از دو طرف باز می شود و با کلید قفل می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی یراق آلات، دستگیره های کلیدی هم از لحاظ ظاهر و کیفیت مواد اولیه و همچنین تنوع رنگ و مدل پیشرفت چشمگیری داشته اند. در حال حاضر انواع دستگیره درب اتاق یا همان دستگیره کلیدی با مدل های بسیار لوکس و کیفیت بالا تولید می شوند.

رنگ و مدل دستگیره درب

شما می توانید رنگ و مدل دستگیره درب خود را با توجه به رنگ در و دکوراسیون دستگیره درب پلاک چیست؟ خانه خود انتخاب کنید. هنگام خرید دستگیره کلیدی باید قفل درب متناسب با آن را نیز تهیه کنید.

دستگیره سوییچی

دستگیره پلاک سوییچی از نظر شکل ظاهری و کاربرد شبیه دستگیره پلاک کلیدی است با این تفاوت که هنگام خرید این نوع از دستگیره ها باید علاوه بر خود دستگیره و قفل مربوطه، یک سیلندر درب هم تهیه کرد. دستگیره های سوییچی به خاطر وجود سیلندر، از امنیت بالاتری نسبت به دستگیره های کلیدی برخوردارند.

امین امنیت بالا

به همین دلیل برای دفاتر اداری که نیاز به تامین امنیت بالاتری دارند مناسب تر است. دستگیره درب سوییچی نیز از تنوع رنگ و مدل بسیاری برخوردار است و هر کس با هر سلیقه ای می تواند از این نوع دستگیره برای درب های دستگیره درب پلاک چیست؟ خانه خود استفاده کند.

نصب و تعویض دستگیره پلاک

در گذشته نصب اغلب دستگیره ها توسط پیچ های معمولی بود. عیب این پیچ ها این بود که دستگیره به راحتی با پیچ گوشتی قابل باز شدن بود؛ در نتیجه امنیت بسیار پایینی داشت. اما امروزه برای بالا بردن ضریب امنیت، انواع دستگیره پلاک را با پیچ های مخصوصی به اسم پیچ فیکس دستگیره نصب می کنند که به راحتی قابل باز شدن نیستند. مکانیزم عملکرد دستگیره درب پلاک چیست؟ این پیچ ها که به پیچ دو طرفه نیز معروفند به این صورت است که حتما باید از یک طرف با دو سو نگه داشته شوند و از طرف دیگر با پیچ گوشتی باز شوند.

تعویض دستگیره پلاک

برای تعویض دستگیره پلاک باید به فاصله ی میان سوراخ بالا و پایین دستگیره قدیمی و دستگیره ی جدید توجه کرد. این اندازه باید در هر دو دستگیره با هم منطبق باشد تا بتوان دستگیره درب پلاک چیست؟ دستگیره ی قدیمی دربتان را با دستگیره جدید جایگزین کرد.

۵ ویژگی یک دستگیره ی خوب

کلیه دستگیره ها عموما از جنس آهن ، آلومینیوم و زاماک می باشد و بوسیله آبکاری روکش های متنوع با
رنگهای طلایی ، زیتونی ، نیکل مات ، نیکل خش دار ، صدفی ، کروم و سیاه و سفید ارائه می شود.
اگر قصد خرید دستگیره دارید به این نکات توجه داشته باشید:

  •  جنس دستگیره مرغوب باشد
  • ضد خش و سایش بودن دستگیره
  • خدمات پس از فروش داشته باشد
  • گارانتی داشته باشد
  • وزن دستگیره نیز حائز اهمیت است
  • رنگ متناسب با طراحی شما همینطور مدل دستگیره

چندین مدل از دستگیره ثابت

اگر در مورد شکل صحبت کنیم ، دستگیره ثابت روی درب می تواند:

گرد (کروی).
به شکل براکت.
فشرده.
دو روش نصب وجود دارد.اولین – هر یک از دسته ها به طور جداگانه به برگ درب متصل می شوند.در تصویر بالا ، اینها اصلی هستند.برای نصب نوع دوم ، سوراخ از طریق آن لازم است ، زیرا دو دسته از طریق یک میله معمولی به یکدیگر متصل می شوند.در عکس ، گردهای آن ضمیمه شده است ، اگرچه اصلاً این قانون نیست.گزینه هایی برای براکت ها از طریق بست و گزینه های دستگیره درب پلاک چیست؟ گرد با فرد وجود دارد.

دستگیره درب مدل های چاقو

مشخص است که مدل هایی که از طریق اتصال دهنده ها استفاده می شوند معمولاً گرانتر هستند.اما آنها همچنین از نظر قابلیت اطمینان بیشتری دارند: نمی توان آنها را بیرون کشید ،زیرا در طرف مقابل دقیقاً برابر برگ درب استوار استقطعه در درب های ام دی اف ارزان قیمت ، این می تواند بسیار مهم باشد ، زیرا کشیدن دسته ای با تثبیت فردی از تخته فیبر بسیار آسان انواع دستگیره درب ساختمان است.هدف نیست.

دستگیره درب لتش

دستگیره درب چوبی مناسب است.در یک نوع سخت افزار ، دو دستگاه با هم ترکیب شده اند: یک دسته و یک قفل.دسته می تواند گرد باشد (همچنین به آن دستگیره یا دستگیره نیز گفته ،انواع دستگیره درب ساختمان می شود) یا فشار (بلند به طور منظم).عنصر قفل ، اکثر اوقات ، تلاقی است (اگر به زبان ساده باشد – یک زبان).

دستگیره دارای قفل

طبق روش عمل پیچ در بهار و مغناطیسی هستند.در مدل های بهاری ، چهار ضلعی همیشه از برگ درب بیرون زده می شود – توسط فنر به آن فشار می یابد.هنگامی که درب را میبندید ،به دلیل شکل خاص (لبه آجدار) ، پیچ بهار را فشرده می کند ، و کاملاً در سوراخ صفحه پیشخوان قرار می گیرد ، دوباره به وضعیت اصلی خود باز می گردد – فنر دوباره آن را فشار می دهد.
انواع دستگیره درب ساختمان این حضور بهار و صداهایی است که کار را همراهی می کند و یک ضرر محسوب می شود.

دستگیره های لتش برای درب داخلی

برای از بین بردن برخی اعتراض ها ، برخی از تولید کنندگان میلگرد را از پلاستیک با دوام ساخته اند.صدا هنگام بسته شدن با استفاده از چنین قفل چند بار ساکت تر است.در اصل ، می توان دستگیره درب پلاک چیست؟ آنها را تقریبا سکوت نامید ، اما آنچه آنها را می ترساند قیمت آن است.این بالاتر از محصولات با زبان فلزی است.

دستگیره پلاک

دستگیره پلاک

دستگیره در مغناطیسی

یک ثانیه وجود داردیک نوع دستگیره ساکت – دستگیره مغناطیسی برای درب داخلی.در این حالت ، یک آهنربا در jamb نصب شده است ، پیچ از مواد مغناطیسی ساخته شده است (شاید به هر دستگیره درب پلاک چیست؟ صورت پلاستیک) و در قسمتی که بر روی درب نصب شده است ، ثابت می شود.لچ مغناطیسی را می توان با این واقعیت تعیین کرد که پیچ از برگ درب خارج نمی شود.

انواع دستگیره درب

توجه داشته باشید که پیچ به راحتی می تواند آزادانه حرکت کند.وقتی درب را می بندیم ، پیچ در ناحیه ی عمل میدان مغناطیسی قرار می گیرد ، بالا می آید و در این حالت ثابت می شود.معلوم
است که درها بر روی لچکی که توسط یک آهنربا نگه داشته شده بسته شده است.هنگامی که شما نیاز به باز کردن درب دارید ، روی دسته ای که به چهارراه متصل است کلیک کنید.او از شیار بیرون می آید ، شما در را باز می کنید.از آنجا که آهنربا بسیار دور است

، پیچ در برگ درب باقی می ماند.مزیت قفل های مغناطیسی بازتر ساکت تر است (اما به دور از بی صدا ، همانطور که در دستگیره درب پلاک چیست؟ تبلیغات می گویند) ، عدم پوشیدن قطعات

یراق آلات درب

درب های ورودی ساختمان از یراق آلات و دستگیره مخصوص به خود استفاده میکنند که در انواع مختلف و اندازه های مختلف برای نصب در بازار وجود دارد. یراق آلات درب شامل دستگیره ,قفل , دستگیره درب پلاک چیست؟ سیلندر, جک پشت درب ارام بند , چشمی ,شب بند , ضربه گیر , لولا, دریچه پست و… می باشند.

دستگیره درب

دستگیره درب یکی از اجزای مهم در طراحی داخلی و دکوراسیون می باشد و همچنین از بابت امنیت از ویژگی های مهم درب محسوب می شود. ازانواع دستگیره درب می توان دستگیره پلاک , دستگیره درب پلاک چیست؟  دستگیره روزت , دستگیره درب ورودی , دستگیره درب توپی , دستگیره ضربه ای و دستگیره الکترونیکی اشاره کرد.

خرید دستگیره درب

در صورتی که قسمت دستگیره و محل کلید خوردستگیره یک تکه باشد دستگیره پلاک و اگر قسمت دستگیره و محل کلید خور دو تکه باشد دستگیره روزت می باشد.دستگیره های درب ورودی معمولا یکطرف ثابت بوده و سمت داخل به زبانه قفل متصل می باشد و همچنین امکان نصب مغزی و سیلندر روی این دستگیره ها وجود دارد. ولی برای درب های داخلی دستگیره باید از هر دو دستگیره درب پلاک چیست؟ انواع دستگیره درب ساختمان طرف عمل نماید

انواع دستگیره درب ها

یکی از بزرگترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که آیا می خواهید از دستگیره های اهرمی یا توپی استفاده نمایید. هر کدام از این ها در طرح های ساده و همچنین زرق و برق دار و تزیینی موجود هستند.

دستگیره های توپی درب:

قدمت طولانی دارند و برای خانه های قدیمی گزینه ی خوبی به شمار می روند. اما با این حال با تمام نو آوری هایی که در زمینه ی انتخاب جنس، طرح و سبک اتفاق افتاده است این دستگیره درب پلاک چیست؟ دستگیره ها می توانند ویژگی های جذابی در سکونتگاه های مدرن و امروزی نیز خلق کنند.

انواع جنس دستگیره درب

جنس دستگیره از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری و حتی زیبایی دستگیره درب می باشد. شناخت ویژگی های متریال گوناگون به شما کمک می کند تا بهترین جنس دستگیره را متناسب با نیازتان انتخاب نمایید. در ادامه انواع جنس دستگیره در و ویژگی های آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل

دستگیره درب پلاک

دستگیره درب پلاک   خرید قفل

دستگیره درب از جنس فولاد ضدزنگ :

دستگیره فولاد ضد زنگ ساختاری بسیار سخت داشته و با توجه به ترکیبی که دارد در برابر خوردگی مقاوم می باشد. عمر این دستگیره بسیار بالا بوده و در برابر ضربه مقاوم است دستگیره درب پلاک چیست؟ و به نگهداری بالایی نیاز ندارد.

دستگیره درب از جنس برنز :

دستگیره برنز ظاهر بسیار زیبایی دارد. برنز به مروز زمان درخشان می شود، که البته این موضوع باعث شیک شدن دستگیره هم می گردد. دستگیره درب بهدلیل تماس مکرر دست افراد، جرم و باکتری را به خودش جذب می کند. یکی از ویژگی های حیرت انگیز دستگیره های برنز که از فلز مس ساخته شده اند، ازبین رفتن ۹۹٫۹% باکتری ها و جرم های موجود در سطح آن است. این موضوع توسط محققان آمریکایی و انگلیسی نیز ثابت شده است.

دستگیره درب از جنس آلومینیوم :

دستگیره آلومینیومی بسیار سبک وزن بوده و ماندگاری خوبی هم دارد. به دلیل اینکه با محیط هم دما می شود، حس دلچسبی را به دست القا می کند. یکی از ویژگی های آلومینیوم قابلیت رنگ پذیری آن می باشد. بنابراین می توان از رنگ ایده آل تان برای دستگیره استفاده کنید. آلومینیوم از جمله متریالی است که قابل بازیافت می باشد.

دستگیره استیل ضد زنگ :

استیل ضد زنگ ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و برای ورودی هایی که تردد بالایی دارند، گزینه مناسبی است. این جنس دستگیره برای انواع کاربری هایمسکونی و تجاری دستگیره درب پلاک چیست؟ کاربردی بوده و تنوع بالایی در طراحی دارد.از استیل ضد زنگ برای تولید انواع دستگیره های کابینت و درب بهره گرفته می شود.

دستگیره شیشه ای و چینی (پورسلین)

دستگیره هایی که از جنس چینی هستند؛ عموما برای درب های داخلی و اتاق خواب کاربردی هستند. دستگیره چینی عموماً در رنگ های سفید ساده، کرم و یا مشکی بوده و از ترکیب دستگیره درب پلاک چیست؟ کروم و برنج نیز برای زیبایی بیشتر آن بهره گرفته می شود. این مدل دستگیره ها مخاطبان خاص خودشان را داشته و چندان رایج نیستند.

جنس دستگیره در

یکی دیگر از انواع دستگیره های خاص برای درب، دستگیره شیشه ای می باشد. این نوع دستگیره عموماً شیشه شفاف و یا کریستال رنگی بوده و برای مدل های توپی رایج است.

بهترین برند دستگیره درب

انتخاب دستگیره درب از جمله انتخاب هایی است که می تواند چشم انداز درب شما را تحت تاثیر قرار دهد. دستگیره ها با وجود اینکه کوچک هستند، اما اگردرست انتخاب شوند، در زیبایی دکوراسیون نقش بسزایی خواهند داشت.

آی قفل
ارسال دیدگاه