قیمت قفل دیجیتال لوکس

خرید قفل

خرید قفل

قیمت قفل دیجیتال لوکس بر اساس مواردی تعیین می شود که در این جا به هر یک می پردازیم. نکته حائز اهمیت این است که آیا قفل دیجیتال اساساً یک کالای لوکس به حساب می آید. یا اینکه یک کالای امنیتی ضروری برای منزل و یا شرکت شما محسوب می شود. بد نیست این نکته را در نظر بگیرید که قفل های هوشمند در برندهای متعددی وارد بازار ایران شده اند. تفاوت قیمتی برخی از این قفل ها صرفاً به دلیل امنیت خیلی زیاد آن ها نیست و علت را می توانید از متریال خیلی گران آن جستجو نمایید. به قفل های دیجیتال گران قیمت که از این دست می باشند قفل لوکس گویند. بنابراین به این معنی نخواهد بود که کلاً دستگیره دیجیتالی یک کالای لوکس است. کافیست ضرورت های استفاده از یک قفل دیجیتال را بدانید آنگاه به ضروری بودن آن برای تأمین امنیت پی می برید. پس با ما همراه باشید که موارد تعیین کننده در قیمت قفل دیجیتال را در برندهای مختلف ارائه دهیم.

قیمت قفل دیجیتال سامسونگ

قفل دیجیتال سامسونگ از قفل های محبوب در بازار به شمار می آیند که مدل های متنوعی نیز دارد. قفل DP808 در این برند لوکس محسوب می شود و قیمت تقریبی 1,346 دلار را دارد. این قفل پول و پوش سامسونگ دارای متریال بسیار با کیفیت و رنگ و طراحی زیبا می باشد. وزن این قفل تقریباً دو برابر قفل های دیگر در این برند است. این قفل آخرین مدل از نسل هشتم قفل های سامسونگ است که فول آپشن است. مغزی این دستگیره هوشمند دارای 3 زبانه اتوماتیک و یک زبانه مربوط به حریم خصوصی است. علی رغم داشتن دستگیره پول و پوش شما در ظاهر قفل آن را مشاهده نمی کنید و این زیبایی را دو چندان می کند. قفل DR719 سامسونگ تمام اتوماتیک است و دسترسی فول آپشن دارد. قیمت قفل دیجیتال تمام اتوماتیک سامسونگ تقریباً 765 دلار می باشد و امکان اتصال به ریموت و خانه هوشمند را نیز دارد.

به طور کلی در قفل های سامسونگ هر چه تعداد و تنوع دسترسی ها بیشتر باشد قیمت بیشتری دارند. به طور مشابه هر چه دستگیره دیجیتال تکنولوژی جدیدتری داشته باشد قیمت قفل دیجیتال بالاتر می رود. در اینصورت خواهید دید که قفل کارتی 6020 با دستگیره اهرمی حدوداً 480 دلار است. اما قیمت قفل دیجیتال پول و پوش سامسونگ در مدل های DP728 و DP609 حدوداً 615 دلار می باشند. نقطه ضعف قفل های سامسونگ عدم ارائه گزارشگیری در تمامی مدل های آن است. بعلاوه اپلیکیشن این قفل تنها روی برخی از مدل های گوشی هوشمند فعال می باشد. پس اگر باز کردن درب از راه دور در محیط نامحدود برایتان اهمیت دارد اپلیکیشن قفل را چک کنید.

قیمت قفل دیجیتال یال

برند یال یکی از برندهای مطرح در زمینه قفل دیجیتال است که سال های متمادی جزء برند برتر بوده است. قفل های یال تحت لیسانس شرکت سوئدی ASSA ABLOY بزرگترین تأمین کننده قفل دیجیتال در دنیا هستند. به دلیل تجربه بالای این شرکت در زمینه تولید قفل، محصولات یال بسیار محکم و با کیفیت هستند. همچنین به لحاظ ارائه قابلیت های کاربردی به کاربر قفلی تمام عیار محسوب می شود. قفل هوشمند VULCAN FR از برند یال قفلی لوکس محسوب می شود و قیمت آن حدوداً 923 دلار می باشد. قیمت قفل دیجیتال VULCAN FR به دلیل متریال بسیار محکمی که دارد گران تر از سایر مدل ها می باشد. دسترسی های این قفل فول آپشن است و دستگیره پول و پوش دارد. گزارشگیری، اتصال به خانه هوشمند و ریموت و آیفون از مزایای این قفل دیجیتال لوکس محسوب می شود.

قفل هوشمند 4109 پلاس مدل دیگری از قفل های یال است که قابلیت های کاربردی دارذ. شما می توانید این قفل را در محیط نامحدود از راه دور باز کنید. همچنین امکان اتصال به خانه هوشمند، ریموت و آیفون را دارد و تابع خیالی ورود رمز را به کاربر پیشنهاد می دهد. قیمت قفل دیجیتال 4109 یال حدوداً 692 دلار می باشد. تنها قفل دیجیتال ضد آب در بازار ایران مدل 3168 یال است. این دستگیره دیجیتالی را می توانید به راحتی در مناطق شرجی مانند شمال و جنوب ایران نصب کنید. از قابلیت های این قفل میتوان اتصال به خانه هوشمند، گزارشگیری و قفل کودک را نام برد. قیمت قفل دیجیتال 3168 با اپشن قفل اتوماتیک تقریباً 0 دلار می باشد.

خرید قفل
خرید قفل

قیمت قفل دیجیتال دیجی کالا

دیجی کالا یک وبسایت اینترنتی فروشگاهی معتبر در ایران است که کلیه اجناس در آن پیدا می شود. یکی از محصولاتی که در آن می بینید قفل هوشمند است. با یک بررسی ساده معمولاً قفل هایی در این وبسایت به معرض فروش گذاشته می شوند که از برندهای معروف نیستند. بعلاوه دارای قابلیت ها و دسترسی هایی که از یک قفل دیجیتال انتظار می رود که داشته باشد نمی باشند. علی رغم معتبر بودن این سایت اینترنتی توصیه می شود قفل دیجیتال را از فروشگاه هایی تهیه نمایید که کارشان صرفاً در زمینه قفل هوشمند است. تنها در اینصورت می توانید قفل های دیجیتال با کیفیت و با خدمات پس از فروش مقتضی دریافت نمایید. البته برای خرید از وبسایت اینترنتی فروشنده قفل دیجیتال حتماً اینماد سایت را بررسی نمایید. در کنار این ها به این نکته توجه کنید که آیا فروشنده قفل جای معتبر حضوری برای فروش دارد.

خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل

قفل دیجیتال ارزان

برند روک به تازگی پا به عرصه قفل دیجیتال در بازار ایران گذاشته است. قفل های این برند دارای دو مجموعه P و H هستند که با وجود قابلیت های زیاد قیمت مناسبی دارند. همچنین به دلیل سوار شدن این قفل ها روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک ضد سرقت نیز می باشند. قیمت قفل دیجیتال سری P روک کمی بالاتر از سری H می باشد. از دلایل این تفاوت قیمتی می توان به نوع دستگیره تمام اتوماتیک و قابلیت های سری P اشاره کرد. قفل های سری P روک دارای چشمی دیجیتال آنلاین و اپلیکیشن فعال روی انواع گوشی هوشمند می باشند. بعلاوه شما می توانید این قفل ها در محیط نامحدود از راه دور باز کنید. قیمت قفل دیجیتال سری H را می توان به عنوان ارزان ترین قفل های استاندارد مطرح نمود. چرا که علاوه بر پاس کردن کلیه استانداردهای امنیتی یک دستگیره دیجیتالی قفل کودک را نیز دارند. قیمت قفل دیجیتال روک از حدود 218 تا 740 دلار متغیر می باشند.

خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-خرید قفل-

آی قفل
ارسال دیدگاه