دستگیره درب

خرید قفل

بدون آنکه متوجه باشیم دستگیره درب وسیله ای است که هر روز چندین مرتبه از آن استفاده میکنیم کلیه ی دستگیرهای ساختمان از یراق آلات اساسی منزل و محل کارمان محسوب میشوند  جنس دستگیرها معمولا از زاماک، آهن یا آلومنیوم می باشد و روکش آن به روش الکترولیز آبکاری می شود و در رنگ های طلایی، کروم، زیتونی ، کافه ای  و سایر رنگ های دیگر موجود می باشد که در طول زمان و استفاده همان شفافیت و رنگ اولیه خود را حفظ می کند  معمولا وزن دستگیره یکی از فاکتور های مهم در انتخاب است که هرچه سنگینتر باشد احتمال استفاده از آلیاژ مناسب در آن زیاد است و از بابت مقاومت و کارایی عمر طولانی تری خواهد داشت.

در انتخاب دستگیرها به طرح و رنگ آن نیز باید دقت کرد که هم با رنگ درب و هم دکوراسیون داخلی و حتی سایر لوازم دکوراسیون نیز هماهنگ باشد. پس انتخاب دستگیره مناسب برای در هم از بابت کیفیت و هم از بابت زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که بازار یراق سبحانی آماده ارایه بهترین محصولات در این زمینه  به هموطنان عزیز می باشد.

دستگیرها از لحاظ ظاهری به دو نوع دستگیره پلاک یا یک تکه و دستگیره روزت یا دوتکه شناخته می شوند.

خرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفل
خرید قفل
دسگیره پلاک
خرید قفل
دستگیره رزت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به اینکه در ساختمان هر درب کاربرد مختلفی دارد، دستگیرهای آن ها نیز با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال دستگیره ی درب اتاق خواب را نمی توان بر روی درب ورودی نصب کرد. انواع دستگیره چه از نوع پلاک و چه از نوع روزت از لحاظ  کابرد به۴ گروه تقسیم می شود که شامل:

خرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفل

دستگیره کلیدی:

دستگیره ی در اتاق خواب مناسب نصب بر روی سایر درب های موجود در منزل است. که از نظر قیمت، مدل، رنگ و شکل ظاهری دارای تنوع زیادی است. دستگیره در اتاق خواب به دو صورت کلیدی و سوئیچی عرضه می شود که البته در بیشتر موارد از انواع  مدل های  دستگیره کلیدی استفاده می شود.

خرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفلخرید قفل
خرید قفل
خرید قفل
آی قفل
ارسال دیدگاه