خرید قفل|معرفی قفل درب ضد سرقت

خرید قفل

خرید قفل|معرفی قفل درب ضد سرقت

انواع قفل درب ضد سرقت

یکی از مهمترین اجزاء درب ضد سرقت که نقش بالایی در تامین ایمنی درب ضدسرقت دارد، قفل آن است. قفلهایی که بطور معمول برای تولید درب ضد سرقت ایرانی استفاده می شود شامل انواع زیر می شود:

قفل ضد سرقت دوتکه معمولی:

پر مصرف ترین نوع قفل درب ضدسرقت ، قفل دوتکه معمولی است. این دارای سه زبانه (هم بر روی قفل اصلی، و هم بر روی قفل ایمنی بالا) است. بهترین برند موجود از این قفل در بازار ایران قفل ضد سرقت کاله ترک است. این قفل ضدسرقت از کشور ترکیه وارد می شود و پرطرفدارترین و پرمصرفترین نوع قفل مورد استفاده در بازار ایران می باشد.

یراق آلات درب ضد سرقت

از این نوع قفل درب ضد سرقت ، برندهای دیگری مثل قفل ضد سرقت داف ترکیه ، قفل ضد سرقت ایده آل چینی ، قفل ضدسرقت نفیس ایرانی ، قفل ضد سرقت یکتا ایرانی ، قفل ضد سرقت صفری ایرانی ، و تعدادی برند دیگر هم در بازار موجود است.

این نوع قفل حتما باید با سیلندر قفل (توپی قفل ) استفاده شود. در مورد برندهای ایرانی قفل درب ضدسرقت ، متاسفانه برخی از تولیدکننده ها از سیلندرهای با کیفیت پایین، بریا پایین آوردن قیمت تمام شده درب ضدسرقت استفاده میکنند؛ که متاسفانه علیرغم کیفیت خوب قفلهای تولیدی داخلی، استفاده از این نوع سیلندرهای نامرغوب باعث پایین آمدن ایمنی دربها، و عملکرد ضعیف سیستم قفل آن می شود.

قفل ضد سرقت گاوصندوقی:

این نوع قفل فقط مختص برند کاله ترکیه می باشد. عدم استفاده از سیلندر در ایت قفل باعث ایمنی بالاتر آن شده است. به این دلیل که شکننده ترین و آسیب پذیر ترین قیمت قفل در دیگر انواع قفل درب ضدسرقت همین قسمت سیلندر یا توپی آن است.

بر خلاف سایر قفل های درب ضد سرقت ، این نوع قفل دارای رزت مخصوص میباشد، که ز جنس زاماک ساخته شده است. قفل گاوصندوقی درب ضدسرقت هم بصورت دوتکه برای بالا و پایین درب موجود میباشد.

قفل گاوصندوقی کاله درب ضد سرقت

قفل چنگکی درب ضدسرقت:

این نوع قفل، مثل دو نوع دیگر قفل کاله (گاوصندوقی ، و ساده) بصورت دوتکه عرضه میشود. تفاوت مهم آن با سایر قفلها در نوع زبانه های آن است. زبانه های این نوع قفل درب ضد سرقت بصورت چنگکی است. این قفل دارای سیلندر میباشد.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

قفل چنگکی کاله درب ضد سرقت

قفل مولتی سیستم درب ضد سرقت:

قفل مولتی سیستم، همان قفل چند زبانه معروف دربهای ضدسرقت است. این قفل دارای یک سیستم مرکزی، و چند زبانه متحرک است که از بالا و پایین و کنار وارد چهارچوب میشوند. از لحاظ امنیتی، قفل مولتی سیستم بهترین نوع قفل موجود در بازار ایران است. این قفل در حال حاضر فقط با برند کاله ترکیه موجود است. البته برخی از تولیدکننده ها از برندهای متفرقه چینی هم استفاده میکنند. که به دلیل محدودیت در واردات آن، استفاده از آن چندان مرسوم و متداول نیست. قفل ضدسرقت مولتی سیستم دارای سیلندر قفل (توپی قفل) میباشد.

خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل

نماد قفل مولتی سیستم کاله درب ضد سرقت 11
خرید قفل خرید قفل خرید قفل خرید قفل آی قفل
آی قفل
ارسال دیدگاه