خرید دستگیره هوشمند

خرید دستگیره هوشمند

راهنمای خرید دستگیره هوشمند

در گذشته های دور برای امنیت اماکن مسکونی ، تجاری ، اداری و غیره از کلید های مکانیکی استفاده میکردند اما با پیشرفت علم و تکنولوژی  دستگیره دیجیتال وارد بازار شد که به خاطر امنیت بیشتر و مزایا و قابلیت هایی که داشت توانست جای کلید های مکانیکی را بگیرد

باز کردن درب بدون نیاز به کلید های قدیمی یکی از از نیاز های معمول هر فردی در عصر حال میباشد که که این نیاز توسط یک سری تجهیزات پیشرفته و مدرن بر طرف شده است.

قفل دیجیتال چیست؟

کاربرد باز کردن درب بدون نیاز به کلید های قدیمی یکی از از نیاز های معمول هر فردی در عصر حال میباشد که که این نیاز توسط یک سری تجهیزات پیشرفته و مدرن بر طرف شده است.

 

امروزه  مشاهده میکنیم که افراد زیادی به مجموعه های ورزشی و باشگاه ها روی آورده اند و به همین دلیل صاحبان مراکز ورزشی باید برای راحتی و امنیت وسایل مشتریان ، امنیت باشگادر عصر جدید تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و کاربردی شده است که یک نمونه بارز آنرا میتوان دستگیره دیجیتال و هوشمند معرفی کرد برای درب ورودی مکان های مختلف اداری و تجاری و مسکونی و حتی اتاق ها استفاده کرد.

 

را نیز با تجهیزات پیشرفته بالا ببرند که یکی از بهترین تجهیزات برای این امر را میتوان قفل باشگاهی یا قفل کمد باشگاهی معرفی کرد.

این قفل ها دارای دو قسمت هستند که یکی از آنها روی درب نصب میشود و قسمت دیگر مانند دستبند است که به خاطر امنیت و راحتی بالا توانسته اند جایگزین قفل های مکانیکی قدیمی شوند و میتوانند هم بصورت آنلاین (ارتباط با نرم افزار ) و هم به صورت آفلاین(متکی بر خود) وظیفه باز و بسته کردن کمد باشگاهی را بر عهده بگیرند.

این قفل های باشگاهی دارای مدل ها با قابلیت های مختلفی هستند که برای باشگاه های ورزشی ، استخر ها ، سونا و حمام ها ، باشگاه های بدنسازی ، همچنین رختکن ادارات و بیمارستان ها و کلینیک ها استفاده میشوند و به خاطر تکنولوژی پیشرفته ای که دارند محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده اند و امروزه در تمامی مکان های ذکر شده از این قفل ها مشاهده میکنید.

متریال ساخت این محصولات باید دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و مهم تر از آن رطوبت باشد تا طول عمر بالایی داشته باشد و بدون هیچ مشکلی تمام وظایفش را به درستی انجام دهد.

از مهم ترین ویژگی های این قفل ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

فقط برای نصب این قفل ها از نصاب حرفه ای درخواست کنید زیرا اگر این قفل ها اصولی نصب نشوند کارایی خود را از دست میدهند.

برای خرید قفل دیجیتال میتوانید به صفحه زیر از سایت زیر اشاره کرد : سیستم ضد شوک سیستم اعلام حریق سیستم ضد سرقت سیستم حریم خصوصی سیستم قفل کودک فقط برای نصب این قفل ها از نصاب حرفه ای درخواست کنید زیرا اگر این قفل ها اصولی نصب نشوند کارایی خود را از دست میدهند. برای خرید قفل دیجیتال میتوانید به صفحه زیر از سایت اقای قفل مراجعه کنید

 

آی قفل
ارسال دیدگاه